Z Miami příští rok vypluje obří loď plná naháčů

Adam Valový
3. května 2024
2 minuty čtení

Co si musíte sbalit na plavbu? Pokud plánujete cestu s cestovní kanceláří Bare Necessities, odpověď zní: velmi málo.

Specialista na nudistické plavby spojil síly se společností Norwegian Cruise Line, aby uspořádali 11denní plavbu z Miami do Karibiku na lodi Norwegian Pearl v únoru 2025.

Na seznamu míst, která cestující navštíví, nechybí Bahamy, Portoriko a Svatý Maarten. „Velká nahá loď“ svým pasažérům garantuje „životní zážitek“.

„Vždy je pro nás potěšením, když vám můžeme nabídnout luxus v podobě rozhodování o tom, co NEbudete mít na sobě,“ stojí ve zprávě na oficiálních webových stránkách společnosti Bare Necessities, která již dříve pořádala více než 75 nahých plaveb.

Ceny kajut začínají na přibližně 2 000 dolarech a mohou dosáhnout až 33 155 dolarů za kajutu se třemi ložnicemi. Norwegian Pearl má kapacitu 2 300 cestujících.

Speciální restaurace na lodi zahrnují „velký venkovní bufetový prostor pro nahé stolování“, zatímco vybavení na palubě se snaží „vyhovět každému stylu nahé plavby“.

Avšak „nudisté“ nebudou po palubě pobíhat úplně nazí.

Hosté budou muset dodržovat několik pravidel, včetně nošení oblečení v jídelnách na palubě lodi, a navíc si musí vždy dát ručník pod sedadlo „v kajutě, u bazénu a v bufetu“, pokud jsou „bez oblečení nebo v tangách“.

Zároveň je zakázáno „mazlení nebo nevhodné doteky“, stejně jako „obnažování před ostatními loděmi v přístavu“.

Společnost Bare Necessities také zakázala nošení spodního prádla, „fetišistického oblečení“ a pořizování fotografií nebo videí ostatních účastníků plavby bez jejich souhlasu.

„Jedenáctidenní dobrodružství zpět do Bare-adise“ vypluje z Miami 3. února a vrátí se 14. února.

„Naším posláním je poskytovat relaxační, zábavné a zdravotně uvědomělé dovolené v bezpečném, přirozeném prostředí, kde si můžete opravdu užít.“ Jdete do toho?

Zdroj: cnn.com

Kategorie:

Karibik,

Poslední aktualizace:  3. května 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky