Cestování

Zažijte dovolenou podle svých představ

Láká vás dovolená na bílém písku rozpálené pláže? Nechat se unášet ve vlnách průzračného moře? Obdivovat pestrobarevný podmořský svět? Odpočívat ve stínu palmy a popíjet lahodnou šťávu z kokosového ořechu? Pak se vydejte na exotickou dovolenou, která promění všechny vaše představy ve skutečnost.

Dovolená s puncem exkluzivity

Při výběru exotické dovolené je třeba nejdříve vybrat destinaci, která splní veškeré naše požadavky. Chceme se vydat do tajuplné Asie, zažít dobrodružství v Africe, poznat všechny krásy Ameriky nebo vyrazit vstříc protinožcům v Austrálii? Necháme se zlákat luxusní teplotou Indického oceánu, pestrobarevným Karibikem nebo dáme přednost cestování formou zaoceánské plavby? Jak vidíte, možností je celá řada. Hlavním posláním dovolené v exotice je vytvořit nezapomenutelný prožitek s nádechem luxusu.

Co vše bychom chtěli na dovolené zažít?

Exotická dovolená na míru zahrnuje i balíček zážitků a dobrodružství, které budou poskládány přesně podle našeho individuálního přání. Je pro nás výzvou vysokohorská turistika, potápění s dýchacím přístrojem, safari a přespání v divočině, off-road v poušti, let balónem, okružní plavba, adrenalinové sporty či jste labužníkem vyhledávajícím kulinářské zážitky? Nebo naopak upřednostňujeme pohodu a klid v luxusním resortu se všemi službami, které nabízí? Určitě se rádi necháme hýčkat nadmíru příjemnými masážemi, opečovávat v kosmetickém salonu, vychutnáme si relaxaci ve vířivce, pobavíme se vtipnou vynalézavostí místních animátorů.

V současnosti se čím dál více cestovních kanceláří specializuje na dovolenou na míru. Zákazník předestře své požadavky a agentura se o vše kompletně postará. Připraví optimální nabídku včetně výletů a dalších speciálních přání. Pak stačí jen vyrazit za odpočinkem v exotickém ráji.

Další články

Proč jet na dovolenou do Bulharska? Je tam teplo, levně a krásně!

Ubytování v Praze může být i levné

Objednejte si dovolenou v Chorvatsku zavčasu, ubytování pomalu mizí

AquaCity Poprad: Ekologický resort s téměř nulovými emisemi

Romantická Sardinie – 4 místa, která rozhodně stojí za poznání

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *