Zdravotnické oblečení může mít šmrnc. Seznamte se s Medical Uniforms

Lenka Němcová
16. prosince 2018
3 minuty čtení

Bílá symbolizuje čistotu, ale když je jí přespříliš, výsledný efekt zavání sterilitou. Pravděpodobně to znáte z lékařských ordinací, kde vás přivítá sestřička ve sněhobílé halence a poté si potřesete rukou s doktorem ve sněhobílém outfitu. Někde se pak setkáte i se zelenou, ale tím veškerá invence končí. Nebylo by příjemnější, kdyby na vás působila pozitivní energie dalších barev? Nuda nemusí být ani v nemocnici či na klinice, což dokazuje firma Medical Uniforms.

Pokud právě zařizujete novou ordinaci, případně rekonstruujete stávající prostory, nezapomeňte ani na svůj šatník. I ten by měl projít změnou a korespondovat se současnými trendy. Pacienti si přece zaslouží kontakt s pozitivně naladěným personálem – a jejich oblečení má na celkovou atmosféru značný vliv.

Vraťme se však k sortimentu Medical Uniforms. Již při pohledu na nabídku zdravotnického oblečení vám bude jasné, že pro nudu a sterilitu zde není místo. Kombinace módních barev a stylových potisků vnáší do lékařského šatníku úplně jiný rozměr. Zároveň jde o velmi kvalitní a praktické kousky. K nejprodávanějším patří halenky, které jsou k dostání s krátkými i dlouhými rukávy: a kromě toho, že se nemačkají, což významně usnadňuje údržbu, mají kapsy na nástroje.

Kapitolu samu pro sebe tvoří halenky s potiskem – jsou jako stvořené pro dětské lékaře a jejich personál. Najdete na nich motivy zvířat i postavičky z příběhů Walta Disneyho. Obrázky zubních víl jsou zase ideální pro zubaře a dentální hygienistky.

Kromě nápaditého zdravotnického oblečení najdete v nabídce Medical Uniforms i fonendoskop v mnoha barevných variantách. Proč právě tento nástroj? Důvod je prostý – zdravotníci jej obvykle nosí u sebe a není jediný důvod, proč by neměl ladit s novým outfitem.

Prohlédněte si fonendoskopy-https://www.medical-uniforms.cz i oblečení a udělejte si vlastní názor. Věříme, že se do nich zamilujete na první pohled. A vaši pacienti také!

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky