Krása a móda

Zdravotnické oblečení může mít šmrnc. Seznamte se s Medical Uniforms

Bílá symbolizuje čistotu, ale když je jí přespříliš, výsledný efekt zavání sterilitou. Pravděpodobně to znáte z lékařských ordinací, kde vás přivítá sestřička ve sněhobílé halence a poté si potřesete rukou s doktorem ve sněhobílém outfitu. Někde se pak setkáte i se zelenou, ale tím veškerá invence končí. Nebylo by příjemnější, kdyby na vás působila pozitivní energie dalších barev? Nuda nemusí být ani v nemocnici či na klinice, což dokazuje firma Medical Uniforms.

Pokud právě zařizujete novou ordinaci, případně rekonstruujete stávající prostory, nezapomeňte ani na svůj šatník. I ten by měl projít změnou a korespondovat se současnými trendy. Pacienti si přece zaslouží kontakt s pozitivně naladěným personálem – a jejich oblečení má na celkovou atmosféru značný vliv.

Vraťme se však k sortimentu Medical Uniforms. Již při pohledu na nabídku zdravotnického oblečení vám bude jasné, že pro nudu a sterilitu zde není místo. Kombinace módních barev a stylových potisků vnáší do lékařského šatníku úplně jiný rozměr. Zároveň jde o velmi kvalitní a praktické kousky. K nejprodávanějším patří halenky, které jsou k dostání s krátkými i dlouhými rukávy: a kromě toho, že se nemačkají, což významně usnadňuje údržbu, mají kapsy na nástroje.

Kapitolu samu pro sebe tvoří halenky s potiskem – jsou jako stvořené pro dětské lékaře a jejich personál. Najdete na nich motivy zvířat i postavičky z příběhů Walta Disneyho. Obrázky zubních víl jsou zase ideální pro zubaře a dentální hygienistky.

Kromě nápaditého zdravotnického oblečení najdete v nabídce Medical Uniforms i fonendoskop v mnoha barevných variantách. Proč právě tento nástroj? Důvod je prostý – zdravotníci jej obvykle nosí u sebe a není jediný důvod, proč by neměl ladit s novým outfitem.

Prohlédněte si fonendoskopy-https://www.medical-uniforms.cz i oblečení a udělejte si vlastní názor. Věříme, že se do nich zamilujete na první pohled. A vaši pacienti také!

Další články

Jak se obléknout na výlet do hor?

Sportovní batoh na kolo dnes umí ochránit dokonce i naši páteř

Jak vypadají a kolik stojí luxusní hodinky?

Nakoupit pracovní oblečení ve velkoobchodě se vyplatí

Při výběru plavek jděte naproti svému typu postavy

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *