Finance

Získat krátkodobé úvěry je podstatně snadnější

O půjčky mají Češi poměrně velký zájem. Zejména o ty krátkodobé, protože dosáhnout na ně je mnohem snadnější. Hypotéku či velký úvěr na podnikání nedají banky ani nebankovní společnosti jen tak někomu. Krátkodobé úvěry jsou dostupné snadno. I z pohodlí domova.

Krátkodobé úvěry jsou spíš doménou nebankovních společností. Banky je většinou neposkytují, nejsou pro ně zajímavé. Získaly by z nich pouze malý úrok, přitom by jejich zaměstnanci museli strávit spoustu času administrativou. U nebankovních poskytovatelů je vše jinak.

Krátkodobé úvěry vyřídíte za 10 minut

Krátkodobá půjčka lze dnes vyřídit z pohodlí domova. Obvykle vyplníte jen pár údajů, poskytovatel žádost posoudí a ještě ten den můžete mít peníze na účtu. U půjček ve výši pár tisíc není žádné zdlouhavé ověřování nutné.

Mají však jednu podstatnou nevýhodu. Jak vyplývá už z názvu, jsou určené pouze na kratší dobu. Typicky se počítá, že je splatíte po další výplatě. Většinou máte na splacení 30 dní. Dobu lze samozřejmě prodloužit, nicméně za příplatek. Při zřizování takové půjčky byste na tuto možnost měli myslet a předem si zjistit, kolik stojí a jestli vám úvěr výrazně neprodraží.

Poprvé lze pár tisíc získat i zdarma

Velmi zajímavá je možnost prvního úvěru zdarma, který dnes nabízí více nebankovních společností. Novým klientům poskytují několik tisíc korun zcela bez úroků a dalších poplatků. Pokud je tedy zvládnou splatit ve standardní stanovené 30denní lhůtě.

Jednou ze společností, jež přichází s touto nabídkou, je i CreditStar. U nich mají noví klienti zdarma až 7000 korun se splatností 30 dnů. Stálí klienti si mohou půjčit až 19 000 Kč, ale s poplatkem. Je poměrně častou praxí, že s opakováním půjčky se zvyšuje maximální částka, o niž lze požádat. Společnost si tím totiž ověří schopnost splácení a pak se nebojí půjčit více.

Štítky

Další články

Netflix plánuje další zdražování: Co to znamená pro české uživatele?

Investice do dluhopisů Uniprospe: Jaké jsou výnosy?

I při vysokých cenách energií je dnes možné ušetřit

Pravidelné investování je šikovným způsobem, jak ochránit své finance před nenasytnou inflací

Férové nebankovní půjčky, které vás nezruinují

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Já jsem potřebovala na začátku roku úvěr na podnikání, protože se mi naskytla neodolatelná příležitost na podnikání. Bohužel jsem ale neměla našetřený dostatek peněz, tak jsem si je potřebovala půjčit. Nejlepší nabídku jsem dostala od https://www.gentlemenfin.cz/uvery/uver-pro-podnikatele/ , tak doufám, že se mi bude dařit a brzy svůj dluh splatím.