Californský hotel z LEGA – vysněná dovolená nejen pro děti

Adam Valový
8. září 2014
2 minuty čtení

I hračky podléhají trendům. Většina z pultů zmizí nadzvukovou rychlostí, protože o ně děti nejeví trvalý zájem, ale jsou i takové, které sklízí úspěchy napříč několika generacemi. Příkladem budiž legendární stavebnice LEGO. Vzpomeňte si na své dětství, kdy jste nedočkavě rozbalovali krabice s díly nejrůznějších tvarů a sestavovali z nich hrady, vesmírné lodi či indiánské osady. To samé pravděpodobně dělají i vaše děti a vy jim při tom milerádi asistujete… Přeneste se teď s námi do městečka Carlsbad v Californii. Právě zde totiž vyrostl unikátní hotel z LEGA v životní velikosti!

Californský hotel z LEGA představuje ideální dovolenkovou destinaci pro rodiny z dětmi. Třípatrový komplex čítající 250 pokojů byl slavnostně otevřen 5. května 2013. Z LEGA je sestaveno téměř vše – interiérové dekorace, bufet i hotelový bazén. Pokoje jsou stylizovány tak, aby u návštěvníků navodili dojem, že se právě octli ve vysněné zemi pirátů, dobrodruhů a středověkého království. Pokochejte se fotogalerií a začněte šetřit na letenky…

Foto: https://www.walhallatorino.com, legoland.com

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Cestování,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky