Jak uhasit krizi v posteli?

Adam Valový
31. března 2015
3 minuty čtení

Milování je pro drtivou většinu lidí nedílnou součástí vztahu, jenomže dříve či později to v posteli přestane klapat tak jako na začátku. Partneři se navzájem „okoukají“ a pozvolna se vytratí ona pověstná jiskra. Jinými slovy – u většiny párů vášeň nakonec vyhasne a namísto sexu se dotyčná raději věnují sledování televize nebo jakékoliv jiné činnosti, která nemá se sexem nic společného. Jste na tom podobně a nechcete, aby si váš milovaný začal hledat na milostné hrátky někoho jiného? V tom případě se postarejte o to, aby byl váš postelový život zase tak pestrý jako kdysi. Řešení je snadné – vy i on jistě máte přání, která jste se doposud báli vyslovit….

Inspirujte ho!

Nic si z toho nedělejte. V podobné situaci jsou stovky či tisíce dalších párů, ale jen málokdo problémy tohoto charakteru aktivně řeší. Uvědomte si, že muži vnímají sex jinak než ženy a je pro ně důležitý vizuální dojem. Odhoďte zábrany a na rovinu se ho zeptejte, po čem touží.

Anebo ho překvapte a nahoďte na sebe sexy prádlo a oblečení. Co by si řekl na to, kdyby na něj v loži čekala femme fatale v korzetu nebo jiném rafinovaném prádýlku? Úspěch sklidíte i s průsvitným župánkem nebo rudými krajkami. Budete se divit, ale mužům stačí je štěstí docela málo. A vy se v sexy prádle budete cítit jako ta nejpřitažlivější žena na světě.

sexy-kostymek

Nedaří se? Vytáhněte těžší kalibr…

Nezafungují-li podvazky, korzet a luxusní prádlo, neházejte flintu do žita. Váš milý má pravděpodobně úplně jiné představy. Dost možná touží po vášnivém sexu se zdravotní sestřičkou, vyzrálou školačkou nebo třeba letuškou. To samozřejmě neznamená, že byste mu měla obstarat vhodnou společnice – bude stačit, když si pořídíte tématický obleček. Neseženete-li správnou velikost, využijte úpravy oděvů.

Tak co vy na to? Vyřešíte postelovou krizi sexy prádlem, anebo rovnou vsadíte na nějaký kostým? Uvidíte, že milování může být úžasné i po letech a na večerní sledování televize nebudete mít ani pomyšlení…

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky