Jen pro otrlé: Bar v Mexiku visí přilepený k útesu

Lenka Němcová
27. března 2018
2 minuty čtení

Vážně je dobrý nápad zavítat „na jedno“ do Copper Canyon Cocktail Baru? Pokud milujete nevšední zážitky, pak jistě ano. Ale měli byste mít pro strach uděláno, protože tato hospůdka doslova visí přilepená k útesu.

Zapomeňte na klasické mexické bary, jak si je pamatujete z filmů. Copper Canyon Cocktail Bar je úplně na jiné úrovni. Doslova na úrovní všeho pozemského, neboť se tyčí ve výšce sto stop nad mexickým kaňonem. Návštěvníci se navíc mohou kochat pohledem dolů přes skleněnou podlahu. Těžko říct, jaké pocity to vyvolá po konzumaci většího množství alkoholu.

Bohužel je to zatím fikce. Za Copper Canyon Cocktail Barem stojí firma Tall Arquitectos a momentálně je ve fázi plánu. Zda bude postaven, nebo zůstane na papíře, je ve hvězdách, ovšem pokud se k tomu někdo odhodlá, bude to stát za to. Exkluzivní komplex by v takovém případě nabídl dvě patra nevšedních gurmánských zážitků. V prvním patře by se měl nacházet koktejlový bar a z restaurační části by byl dechberoucí pohled na okolí. Neměla by chybět ani vyhlídková plošina, bazén a možnost slaňování dolů ze skály. Ti nejdrsnější štamgasti si dají pár rund a po laně se dostanou dolů… Něco nám říká, že pokud se bar na útesu postaví, stoprocentně ho uvidíme v akčních filmech.
[hana-code-insert name=’article‘ /]


[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Jídlo a pochoutky,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Jaké přínosy pro zdraví má heřmánek pravý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky