Stylové gadgety

Máte iPhone? Udělejte si z něj fidget spinner!

Nadpisem budiž řečeno všechno podstatné. Pokud patříte mezi hrdé majitelé jablečného smartphonu 8. generace, můžete si gratulovat. Kromě toho, že je nabitý skvělými featurkami, ho můžete obléct do stylového krytu a proměnit ho na fidget spinner!

Kryt LUDICASE je nejlepší volbou pro každého, kdo si chce z telefonu vytěžit maximum. Když vám náhodou dojde baterie, nemusíte svůj iPhone schovávat v kapse – jen ho využijete trochu jinak. Kromě toho, že je kryt vyroben z odolného poly-karbonátu a poskytuje drahému zařízení slušnou ochranu při nárazu, vám poskytne spoustu zábavy.

LUDICASE má ve svém středu točící kolečko a nejen to. Vedle průřezu pro fotoaparát najdete tři mačkatelná tlačítka, na jejichž mačkání si okamžitě vytvoříte závislost. Na spodní straně pak tři mini kruhy, po kterých můžete klouzat prsty. Jinými slovy jde o velmi hravý kryt, který musíte mít.

Na své si přijdou také majitelé starších iPhonů, neboť LUDICASE pasuje i na předchozí dvě generace. Najdete ho třeba na Amazonu za cenu kolem 20 USD.

 

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *