Máte postavu typu jablko? Známe ideální svatební šaty pro vás!

Lenka Němcová
22. listopadu 2023
2 minuty čtení

Každá nevěsta si přeje zazářit ve svůj svatební den. Cítit se sebevědomě a krásně je v tento den téměř povinností. Právě proto by měla pro tuto důležitou událost správně vybrat svatební šaty. Jaké budou ty pravé pro postavu typu jablko? To se dozvíte v tomto článku.


Jak vypadá postava typu jablko?

Ženy s postavou typu jablko mají širší horní část těla než spodní. Často mívají široká ramena, větší poprsí a hůře rozpoznatelný pas. Jejich problematickou partií je oblast okolo břicha. Vidíte-li se v této charakteristice, pak nezoufejte, naopak čtěte dál, jste tu správně. Přinášíme vám tipy, jak podpořit své přednosti, zakrýt nedostatky a zkrátka se cítit skvěle ve svůj svatební den.

Jaké svatební šaty budou to pravé pro vás?

Tvar vaší postavy hraje poměrně důležitou roli při výběru svatebních šatů. U postavy typu jablko je důležité opticky vyvážit proporce horní a spodní části vašeho těla. Začněte u toho, co jsou vaše přednosti.

Máte větší poprsí? Nebojte se sáhnout po šatech s hlubším výstřihem do V. Probuďte v sobě ženskost. Vyhněte se ale detailům, které vás v oblasti hrudníku zbytečně rozšíří. Máte krásné štíhlé nohy? Co takhle sáhnout po šatech s rozparkem, které na ně upozorní a odvedou pozornost od vašeho břicha? Sáhnout můžete také po zajímavě zdobené vzdušné sukni.

Slušet vám budou šaty ve tvaru písmene A, které pomohou lépe definovat váš pas. K tomu vám pomůže také přepásání pod prsy, které by však nemělo mít příliš zdobivých detailů. Nebojte se ani asymetrických střihů, které vhodně podpoří vaše přednosti a odvedou pozornost od nedostatků.

Nechte si ušít šaty na míru
Jestliže chcete dát do svatebních šatů kus sebe, pak si nechte vytvořit šaty na zakázku. Objednejte se na konzultaci do pražského ateliéru KayaTheTailor.cz, kde vám šikovná krejčová vytvoří šaty, které na vaší postavě zazáří.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  17. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky