Moderní kanceláře v Praze nabízí skvělé služby. Začněte je využívat i vy!

Lenka Němcová
18. července 2016
3 minuty čtení

Co z toho, že vás kancelář v menším městě nebude stát tolik peněz, když je z ruky a nenabízí ani zlomek benefitů jako kancelář v Praze. Udělejte na své klienty a obchodní partnery dojem a přesídlete do kanceláře na atraktivním místě. Prestižní adresa vám přinese spoustu výhod. Praha je pro pro podnikání místem zaslíbeným, a to především díky přítomnosti množství skvělých služeb. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích.

Ptáte se, jaké služby byste mohli potřebovat, když jste se bez nich doposud obešli? Určitě vám přijde vhod banka, která se nachází přímo ve stejné budově jako vaše kancelář. Přestože většinu transakcí vyřizujete online, čas od času jistě musíte přímo na pobočku.

Neméně praktická je půjčovna automobilů. Kdykoliv budete potřebovat reprezentativní nebo jakýkoliv jiný vůz, máte ho doslova na dosah ruky. V případě, že máte vlastní automobil, jistě nepohrdnete automyčkou. Přijedete do práce, auto svěříte specialistům a domů odjedete v nablýskaném voze.

Na obchodní partnery a vážené klienty uděláte dojem obědem ve vyhlášené restauraci. Rozhodně není od věci mít ji v docházkové vzdálenosti. Ženy zase ocení blízkost kadeřníka, kosmetického salonu a nehtového studia.

Pokud se všechny zmíněné služby v okolí vaší kanceláře nachází, gratulujeme. V opačném případě doporučujeme, abyste se po takovém místě poohlédli – váš každodenní pracovní shon bude najednou mnohem příjemnější. Skvělou volbou je pronájem kanceláře Praha 1 – v této části hlavního města se koncentruje nejvíce služeb.

Jako konkrétní příklad můžeme uvést kanceláře Praha City Center. Prestižní adresa na Praze 1, kompletní občanská vybavenost, skvělá dopravní dostupnost a přítomnost veškerých služeb garantuje vaši spokojenost. Kancelářský komplex třídy „A“ je v docházkové vzdálenosti cca 2 – 8 min. od MHD a nachází se v něm také další zajímavé služby jako finanční poradenství, spediční firma apod. Více informací najdete na www.prahacitycenter.cz.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky