Na spin-off Sexu ve městě And Just Like That naváže další série!

Adam Valový
28. srpna 2023
3 minuty čtení

Fanoušci kultovního seriálu a filmové série „Sex ve městě“ si mohou oddechnout, protože příběh se teprve rozjíždí. Spin-off „And Just Like That“, který navazuje na dřívější dobrodružství čtyř nejlepších kamarádek z New Yorku, ještě nekončí. Třetí řadu tohoto očekávaného pokračování potvrdili jak filmaři, tak přímo platforma HBO Max.

Čekání na pokračování bude brzy u konce, neboť finále druhé řady spin-offu je naplánováno na čtvrtek 24. srpna a bude dostupné na streamovací platformě HBO Max. Avšak toto neznamená závěr celého příběhu. Tvůrci a tvůrkyně tohoto nového seriálu s názvem „And Just Like That“ totiž ohlásili, že připravují i třetí řadu, aby tak potěšili svou fanouškovskou základnu. Tuto novinku zveřejnil magazín Variety, který pravidelně informuje o dění ve světě televizního a filmového průmyslu.

Výkonný producent a showrunner Michael Patrick King sdělil: „Jsme nadšeni, že budeme mít víc času odvyprávět nové příběhy o životech těchto spřízněných a ambiciózních postav, které jsou brilantně ztvárněny úžasnými herci a herečkami.“ King tak dává najevo, že se diváci mohou těšit na další zajímavé a poutavé scénáře, které se budou věnovat životům hlavních postav a jejich osobnímu i profesnímu vývoji.

Hlavní role seriálu opět ztvární Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis, které se vrátily do svých ikonických postav. Fanoušci se mohou také těšit na návrat Johna Corbetta, který si zahrál Aidana, přítele hlavní hrdinky Carrie Bradshaw. Ačkoliv původní členka sestavy Kim Cattrall, známá díky roli Samanthy Jones, se ve spin-offu neobjevuje pravidelně, má se podle zpráv objevit v poslední epizodě druhé série, čímž přinese svůj nezaměnitelný přínos k ději.

Šéfka obsahu pro HBO Max Sarah Aubrey sdílí svůj nadšený pohled na úspěch tohoto projektu: „Je mi potěšením, že můžeme sdílet, že od uvedení druhé řady se And Just Like That řadí mezi absolutní jedničku Max Original. Tým scenáristů, producentů, herců a štábu nás i po 25 letech okouzluje dynamickými vztahy a poutavými příběhy. Nemůžeme se dočkat, až diváci uvidí, kam nás zavede třetí série.“ Aubrey tím vyzdvihuje dlouhodobou kvalitu týmu stojícího za seriálem a zdůrazňuje očekávání, která nová série vyvolává.

Třetí řada „And Just Like That“ tak slibuje pokračování dobrodružství těchto ikonických postav, jejichž osudy a vztahy stále budou zaujímat diváky po celém světě. Spin-off se tak stává důležitou součástí nabídky HBO Max a potvrzuje, že příběh „Sexu ve městě“ ještě zdaleka není vyprávěn do konce.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  28. srpna 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky