Novým módním hitem jsou dupačky pro dospělé

Lenka Němcová
12. října 2016
3 minuty čtení

Kdo dupačky pro dospělé ještě nikdy neviděl, zřejmě teď přemýšlí, jak je možné, že dospělí něco takového nosí. Avšak dospělácké overaly vlastně vypadají jako tepláková souprava vcelku. Dupačkám jsou podobné jen velmi vzdáleně.

Zatímco v zahraničí jsou dupačky pro dospělé běžným sortimentem už více než pět let, Češi jejich krásu teprve objevují. Prvním známým českým průkopníkem tohoto pohodlného oděvu je Andrej Babiš, které je v roce 2014 dostal pod stromeček. Jeho fotky v šedém overalu před stromečkem obletěly internet.

Těžko říct, kde jeho Ježíšek nakupoval. V zahraničí se overaly prodávají v kamenných obchodech, v ČR je uvidíte zatím spíš na internetu. Výběr je ovšem obrovský. Například v internetovém obchodě Trikonator.cz mají přes 500 dupaček. Rozdělení na pánské a dámské zboží je irelevantní, dupačky jsou totiž unisex.

Overal pro dospělé pořídíte se zvířecím motivem, jednobarevný, s barvami české vlajky, maskáčový nebo třeba s kočičkami. Od designu se odvíjí také účel použití. Někdo se v dupačkách válí o víkendu doma, jiný je používá na spaní. Rozhodně je to perfektní oděv na každou zábavnou party a odvážlivci se nemusí bát ani vyjít v nich třeba na hokejový zápas – design české vlajky je k tomu jako stvořený.

Co je na dupačkách tak skvělého?

Jsou neuvěřitelně pohodlné, měkoučké a je v nich teplíčko. Momentálně je ideální doba na jejich pořízení, protože lepší zimní obleček snad ani neexistuje. Lidé si chválí, že jim netáhne na záda, a celý den si připadají, jako když leží ve vyhřáté posteli.

Spousta lidí si dupačky pořizuje za účelem nošení doma či na spaní. Někteří se postupně zbaví studu a odvážně v nich vyjdou na veřejnost. Za exota rozhodně nejsou, naopak vypadají, že sledují módní trendy. Dupačky nosí i takové hvězdy, jako jsou Paris Hilton, Rihanna a Agáta Hanychová. Většinu kolemjdoucích pak zajímá jediné – kde se dá takový pohodlný oděv sehnat.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky