Obří ledovec ve tvaru penisu překvapil obyvatele kanadského města Dildo

Adam Valový
10. července 2024
3 minuty čtení

V malebném kanadském městečku s příznačným jménem Dildo se vloni udála událost, která zvedla obočí a pobaveně rozesmála celý svět. V zátoce Conception Bay se totiž objevil obří ledovec ve tvaru falu, který se stal okamžitou senzací.

Místní fotograf Ken Pretty zachytil tento bizarní přírodní úkaz pomocí dronu a jeho snímky se záhy rozšířily po celém internetu. Ledovec si vysloužil humornou přezdívku „dickie berg“, měřil úctyhodných 9,1 metru a jeho falický tvar byl tak dokonalý, že by ho mohl závidět i Michelangelo.

Zpráva o ledovcovém penisu obletěla svět a brzy se stala virální. Lidé z celého světa sdíleli Prettyho snímky a komentovali tento bizarní dar matky přírody. Není divu, že ledovec přilákal pozornost médií i z dalekých koutů světa – od Thajska po Tchaj-wan.

Bohužel, i když ledovec přinesl mnoho zábavy a povyražení, jeho život nebyl dlouhý. Následující den po Prettyho pořízení snímků se zřítil a zmizel v mořských hlubinách.

I když je ledovec pryč, jeho památka žije dál. Stal se symbolem Dilda a připomínkou toho, že i v těch nejobvyklejších dnech nám matka příroda může naservírovat nečekané a zábavné překvapení.

A není to zdaleka jediný případ, kdy se v přírodě objevily bizarní falické útvary. V roce 2021 se muž stal virální díky fotografiím skalní věže ve tvaru penisu v národním parku Arches. Kambodžské úřady musely prosit lidi, aby přestali trhat masožravou rostlinu Nepenthes bokorensis, která shodou okolností vypadá jako penis. A kalifornský mor penisových ryb, které v roce 2019 vyplavilo moře na pláži Drakes Beach, se raději rozvádět nebudeme. (Ve skutečnosti šlo o mořské červy, o jejichž falickém tvaru se tradovaly historky již před dávnými časy.)

Zdá se, že matka příroda má vytříbený smysl pro humor a ráda nás občas překvapí bizarními a zábavnými výtvory. Ať už se jedná o ledový penis, skalní věž nebo masožravou rostlinu, tyto útvary nám připomínají neuvěřitelnou rozmanitost a krásu světa, ve kterém žijeme.

Zdroj: https://www.livescience.com/planet-earth/giant-phallus-shaped-iceberg-floating-in-conception-bay-surprises-residents-of-dildo-canada

Kategorie:

Cestování, Zajímavosti,

Poslední aktualizace:  10. července 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky