Mixér

Pitbull hrdina: Rodinu zachránil před požárem a malou holčičku odtáhl do bezpečí za plínku!

Ačkoliv je pitbulteriér poněkud kontroverzní pes a většinou se objevuje ve zprávách v negativním kontextu, tentokrát se jeden z příslušníků tohoto bojového plemena vyznamenal a ukázal, že jde o velmi inteligentní a láskyplné stvoření. Zachránil svou rodinu před požárem!

Nana Chaichandgha byla v době propuknutí požáru doma společně se svým miminkem. Osmiměsíční fenka Sasha vycítila oheň a rychle se vrátila do domu, aby páníčky upozornila na nebezpečí.

Chaichandgha uvedla, že když její fenka bouchala na dveře a vyla, zprvu netušila, že se jí snaží zachránit. Požár byl natolik rozsáhlý, že zničil celou čtyřpatrovou budovu, ale rodině Chaichandghy se naštěstí vůbec nic nestalo. Fenka pitbula je stihla dostat do bezpečí.

Když Chaichandgha otevřela dveře, Sasha se vrhla dovnitř, přímo do její ložnice. Nejdříve byla zmatená, ale brzy jí došlo, co se děje – apartmán jejího bratrance, který byl hned naproti, hořel. Než se rozkoukala, viděla svou fenku, jak za plínku vláčí její 7 měsíční miminko.

Ačkoliv požár zničil takřka celou budovu, Chaichandgha s rodinou vyvázla bez zranění. Nyní bydlí u svých příbuzných, vypráví svůj příběh a snaží se změnit pokřivený pohled pitbuly. Ostatně své fence vděčí za hodně – bez ní by vše mohlo dopadnou úplně jinak.

Další články

Leslie Van Houten – členka nechvalně známé Mansonovy sekty – je po více než půl století na svobodě

Vánoční dekorace: Magická výzdoba pro radostné svátky

Jak se vyrábí skleněné vánoční ozdoby

Průlomový výzkum umožňuje ekonomičtější recyklaci lithium-iontových baterií

Aku vrtačka: Šikovný pomocník do každé dílny

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *