Pitbull hrdina: Rodinu zachránil před požárem a malou holčičku odtáhl do bezpečí za plínku!

Adam Valový
11. června 2018
2 minuty čtení

Ačkoliv je pitbulteriér poněkud kontroverzní pes a většinou se objevuje ve zprávách v negativním kontextu, tentokrát se jeden z příslušníků tohoto bojového plemena vyznamenal a ukázal, že jde o velmi inteligentní a láskyplné stvoření. Zachránil svou rodinu před požárem!

Nana Chaichandgha byla v době propuknutí požáru doma společně se svým miminkem. Osmiměsíční fenka Sasha vycítila oheň a rychle se vrátila do domu, aby páníčky upozornila na nebezpečí.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Chaichandgha uvedla, že když její fenka bouchala na dveře a vyla, zprvu netušila, že se jí snaží zachránit. Požár byl natolik rozsáhlý, že zničil celou čtyřpatrovou budovu, ale rodině Chaichandghy se naštěstí vůbec nic nestalo. Fenka pitbula je stihla dostat do bezpečí.

Když Chaichandgha otevřela dveře, Sasha se vrhla dovnitř, přímo do její ložnice. Nejdříve byla zmatená, ale brzy jí došlo, co se děje – apartmán jejího bratrance, který byl hned naproti, hořel. Než se rozkoukala, viděla svou fenku, jak za plínku vláčí její 7 měsíční miminko.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Ačkoliv požár zničil takřka celou budovu, Chaichandgha s rodinou vyvázla bez zranění. Nyní bydlí u svých příbuzných, vypráví svůj příběh a snaží se změnit pokřivený pohled pitbuly. Ostatně své fence vděčí za hodně – bez ní by vše mohlo dopadnou úplně jinak.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky