Poznejte krásy exotické Srí Lanky

Adam Valový
8. dubna 2023
2 minuty čtení

Láká vás exotika? Vyrazte do exotické Srí Lanky, která vás okouzlí svými krásami. Užijete si jedinečné výhledy na vrcholky hor, rozlehlé čajové plantáže a rýžová pole. Čeká na vás spousta báječných zážitků, díky kterým se taková dovolená stane nezapomenutelnou.

Poznávací zájezd plný skvělých zážitků a návštěvy zajímavých míst

Poznávací zájezd na Srí Lanku – Za krásami exotického ostrova je ideální volbou pro všechny, kdo chtějí navštívit krásnou exotickou zemi a užít si dny plné zážitků a návštěvy zajímavých míst. Nechte se pohltit odkazem dávných civilizací a nasajte jedinečnou atmosféru umocněnou kouzlem starověkých památek. O třešničku na dortu se postará gurmánský zážitek díky výtečné místní kuchyni.

Co na vás na exotické dovolené čeká

Proč je Srí lanka dovolená tou správnou volbou? Jednoduše proto, že toho má Srí Lanka opravdu hodně nabídnout. Čeká na vás třeba nejstarší sirotčinec slonů, ve kterém se starají o zraněné slony a opuštěná mláďata. Navštívíte i legendární pevnost Sigiriya, která je osmým divem světa a nabízí neskonalé výhledy do širokého okolí. Dáte si i do těla výstupem do hor, kde vás nadchne ajurvédská kořeninová zahrada a hinduistický chrám plodnosti. Na ostrově Peradeniya vás okouzlí nejznámější botanická královská zahrada. Chybět nesmí ani návštěva čajové továrny s ochutnávkou čaje a tržiště v nejvýše položeném městě. Podle svého gusta si užijete volný den strávený u Indického oceánu – Hikkaduwa a zájemci si mohou vychutnat pozorování velryb nebo návštěvu safari parku.

Dokonalá dovolená bez chybičky

Nechte starosti všedních dní doma a vyrazte za exotikou. Užijte si dokonalou dovolenou bez chybičky a přesně podle svých představ s CK Redok a zarezervujte si zájezdy na Srí Lanku. Taková dovolená bude zkrátka nepřekonatelná.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  11. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky