Bydlení a styl

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Rezidence Spojovací, za jejíž výstavbou stojí značka českých fondů Czech Fund, kterou založila Rusňákova skupina DRFG, představuje pětipatrový bytový dům moderního funkčního vzhledu v Praze 9 – Vysočanech. Nabídne 40 bytových jednotek s balkony či terasami a dispozicí od 1+kk do prostorných 3+kk.

Rezidence Spojovací: Pro rodiny i investory

  • Typ projektu: bytový dům
  • Počet jednotek: 40 bytů
  • Termín realizace: 3/2021 – 6/2023
  • Hodnota dokončeného projektu: 315 mil. Kč
  • Developer: DMG Stav, a.s.
  • Parkování: podzemní
  • Banka: Raiffeisenbank

Dále Rezidence Spojovací nabízí sklepy a dostatek parkovacích míst v podzemních patrech projektu. Bytový dům je ideální pro rodiny s dětmi hledající klidné útočiště, ale i pro investory jako bezpečná investiční příležitost.

V okolí projektu je dostupná komplexní občanská vybavenost a skutečně bohatá nabídka služeb. V docházkové vzdálenosti se nachází například mateřská škola, prestižní gymnázium, supermarket Lidl, obchod Jysk, obchodní centrum Harfa, divadlo Gong či O2 arena.

Projekt těží ze skvělé dopravní obslužnosti MHD. Hlavní předností Rezidence Spojovací je, že leží v těsné blízkosti stanice metra linky B – Českomoravská, autobusové zastávky Novovysočanská a je jen pár metrů od tramvajové zastávky a železniční stanice Nádraží Libeň.

Projekty Rusňákovy skupiny DRFG a Czech Fund

Czech Development Fund SICAV, a.s. se nyní zaměřuje hlavně na investice do výstavby komerčních a rezidenčních projektů, především v segmentu logistiky a lehké výroby. V „hledáčku“ má Českou republiku, Slovensko a Polsko.

Mimo pražského projektu Rezidence Spojovací se Rusňákova investiční skupina DRFG dlouhodobě se zabývající investičními fondy, která stojí za vznikem Czech Fund, podílí na těchto projektech:

  1. Complex City Olomouc,
  2. Green Mladá Boleslav,
  3. Green Resort Kunětická hora.

Autor: Michal Pecka

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *