Sháníte kvalitní a cenově dostupné hutní materiály a plasty?

Lenka Němcová
5. září 2018
2 minuty čtení

Přestože je hutnický průmysl poměrně rozmanitý, najít na něm spolehlivého dodavatele metalurgických materiálů a plastů je nadlidský výkon. Sice je hutní materiál náročný na skladování, ovšem stále se najdou společnosti poskytující dodávku v čase, respektive just in time delivery. Znamená to tedy, že vám doručí materiál v okamžiku, kdy ho budete potřebovat, a tím pádem ušetříte spoustu času i financí.

Významným distributorem konečných produktů a polotovarů je na tuzemském trhu společnost PRIMAPOL, jejíž vznik se datuje v roce 2004. Skladem má aktuálně obrovské zásoby – okolo 20 tisíc položek o celkové hmotnosti 3 tisíc tun.

PRIMAPOL dodává materiál na čas

Oproti konkurenci se PRIMAPOL liší svou filozofií. Cílem firmy je vyřídit všechno najednou a dodávat hutní materiál a plasty přesně na čas. Tím pádem se stává unikátním partnerem. PRIMAPOL má ve svém bohatém portfoliu produktů hliníkové slitiny, technické plasty, titan, nerezové tyče a spoustu dalších prvků. U slitin si můžete vybrat kvalitu, která uspokojí potřeby letectví i potravinářství.

PRIMAPOL má moderní sklady

Ve skladech má PRIMAPOL moderní zařízení, jako jsou automatické kotoučové pily, potahovací linka, pásové pily a další. Hlavní sklad stojí v Pleteném Újezdu u Kladna, což je zhruba čtvrt hodiny jízdy od Letiště Václava Havla Praha. Skoro celý sklad je navíc zastřešený.

Ještě navíc společnost poskytuje doplňkové služby, a to konkrétně uskladnění, zpracování i dodávku plastových a kovových materiálů. Snaží se vždy vyhovět všem zákazníkům. Zohledňuje jejich potřeby individuálně. Pokud hledáte pojmy jako ENAW 6061, společnost PRIMAPOL vám maximálně vyhoví. Se spoluprací budete nadmíru spokojeni, stejně jako ostatní odběratelé firmy PRIMAPOL. Spolehlivost, férovost a profesionálnost jsou jasnými charakteristickými znaky tohoto specialisty na hutní materiál a plasty.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky