SnapWings: Jednoduše geniální (a STYLOVÝ) stojánek na mobil!

Lenka Němcová
22. dubna 2018
2 minuty čtení

Některé věci jsou snad až příliš jednoduché, ale právě v tom spočívá jejich kouzlo. Překvapivě se to týká i stojánku na mobil SnapWing. Proč byste si ho měli pořídit? Důvod je prostý – oproti klasickým stojánkům nezabírá téměř žádné místo, ale přesto je neuvěřitelně praktický.

Většina stojánků je – mírně řečeno – objemná. Ale jak jinak postavit telefon, abyste se na něj mohli v klidu dívat, aniž byste ho museli držet? Díky stojánku SnapWing můžete být v klidu. Je jednoduchý, elegantní a velmi efektivní.

V neaktivní poloze má SnapWing podobu tenkého proužku na zadní straně telefonu. Vypadá jako náplast s andělskými křidýlky… ale když se křidýlka ohnout, mobil získá velmi stabilní stojánek. Což se hodí vždy, když si pustíte video, použijete Facetime nebo jinou aplikaci, pří níž nechcete držet telefon v rukách. A když zatlačíte na oba křidýlka, stojánek se vrátí do placatého tvaru.

Velikost sedí každému telefonu a univerzální design vypadá dobře na všech modelech. Další informace o nejtenčím stojánku na světě najdete na Kickstarteru a snapwings.com.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky