Stylové gadgety

SnapWings: Jednoduše geniální (a STYLOVÝ) stojánek na mobil!

Některé věci jsou snad až příliš jednoduché, ale právě v tom spočívá jejich kouzlo. Překvapivě se to týká i stojánku na mobil SnapWing. Proč byste si ho měli pořídit? Důvod je prostý – oproti klasickým stojánkům nezabírá téměř žádné místo, ale přesto je neuvěřitelně praktický.

Většina stojánků je – mírně řečeno – objemná. Ale jak jinak postavit telefon, abyste se na něj mohli v klidu dívat, aniž byste ho museli držet? Díky stojánku SnapWing můžete být v klidu. Je jednoduchý, elegantní a velmi efektivní.

V neaktivní poloze má SnapWing podobu tenkého proužku na zadní straně telefonu. Vypadá jako náplast s andělskými křidýlky… ale když se křidýlka ohnout, mobil získá velmi stabilní stojánek. Což se hodí vždy, když si pustíte video, použijete Facetime nebo jinou aplikaci, pří níž nechcete držet telefon v rukách. A když zatlačíte na oba křidýlka, stojánek se vrátí do placatého tvaru.

Velikost sedí každému telefonu a univerzální design vypadá dobře na všech modelech. Další informace o nejtenčím stojánku na světě najdete na Kickstarteru a snapwings.com.

 

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *