Stylové gadgety

Velmi kompaktní běžecký pás vám doma překážet nebude

Rozhodli jste se, že půjdete do sebe a začnete dělat něco pro své zdraví? K nejoblíbenějším aktivitám patří běhání, kterému se lze věnovat i v domácích podmínkách. Stačí si pořídit běžecký pás a můžete se u toho třeba dívat na televizi. Ale opravdu máte doma pro neforemné zařízení dostatek místa? Beztak by vám jen překáželo a udělalo by více škody než užitku… V případě běžeckého pásu The Treadly není důvod k obavám. Je totiž naprosto kompaktní!

Běžecké pásky jsou populární, ale mají spoustu nevýhod, které potenciální zájemce odrazují od koupě. Jsou velké, těžké a neskladné. Jinými slovy se vůbec nehodí do běžné domácnosti. Inovativní přístroj The Treadly je ve všech ohledech revoluční!

The Treadly měří na délku 140 cm a váží 27,5 kg. O takových parametrech si můžete v případě klasického běžeckého pásu nechat zdát. A v kombinaci se skládacím podpůrným madlem může mít ve složeném stavu pouze 9 cm. Což znamená, že se vejde třeba za skříň nebo pod sedací soupravu.

Co se týče dalších hodnot, za pozornost stojí maximální rychlost pásu. Na přístroji si můžete zaběhat rychlostí až 8 km/h. Jistě, běžecké pásy v posilovnách to umí rozpálit o poznání více, ale pro většinu běžných uživatelů je tato rychlost víc než dostačující. A když se sklopí podpůrné madlo, pás automaticky omezí rychlost na 6 km/h.

Suma sumárum jde o velmi kompaktní pomůcku, která je mnohem praktičtější než klasické stroje z fitka. Ačkoliv je z hlediska funkcí poměrně omezená (nesleduje srdeční tep, nenabízí cvičební programy…), dokážeme si ji představit jako běžnou součást domácnosti, kde si čas od času někdo zaběhá u televize.

A cena? The Treadly se začne prodávat co nevidět a bude stát kolem 20 – 25 tisíc Kč.

Další články

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Revoluční budík, který vás probudí svěží vůní

Couchlet: Revoluční USB nabíječka vám umožní nabíjet smartphone tam, kde to máte rádi

Jak jednoduše zabráníte odposlechu na svém mobilním zařízení?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *