Stylové gadgety

Velmi kompaktní běžecký pás vám doma překážet nebude

Rozhodli jste se, že půjdete do sebe a začnete dělat něco pro své zdraví? K nejoblíbenějším aktivitám patří běhání, kterému se lze věnovat i v domácích podmínkách. Stačí si pořídit běžecký pás a můžete se u toho třeba dívat na televizi. Ale opravdu máte doma pro neforemné zařízení dostatek místa? Beztak by vám jen překáželo a udělalo by více škody než užitku… V případě běžeckého pásu The Treadly není důvod k obavám. Je totiž naprosto kompaktní!

Běžecké pásky jsou populární, ale mají spoustu nevýhod, které potenciální zájemce odrazují od koupě. Jsou velké, těžké a neskladné. Jinými slovy se vůbec nehodí do běžné domácnosti. Inovativní přístroj The Treadly je ve všech ohledech revoluční!

The Treadly měří na délku 140 cm a váží 27,5 kg. O takových parametrech si můžete v případě klasického běžeckého pásu nechat zdát. A v kombinaci se skládacím podpůrným madlem může mít ve složeném stavu pouze 9 cm. Což znamená, že se vejde třeba za skříň nebo pod sedací soupravu.

Co se týče dalších hodnot, za pozornost stojí maximální rychlost pásu. Na přístroji si můžete zaběhat rychlostí až 8 km/h. Jistě, běžecké pásy v posilovnách to umí rozpálit o poznání více, ale pro většinu běžných uživatelů je tato rychlost víc než dostačující. A když se sklopí podpůrné madlo, pás automaticky omezí rychlost na 6 km/h.

Suma sumárum jde o velmi kompaktní pomůcku, která je mnohem praktičtější než klasické stroje z fitka. Ačkoliv je z hlediska funkcí poměrně omezená (nesleduje srdeční tep, nenabízí cvičební programy…), dokážeme si ji představit jako běžnou součást domácnosti, kde si čas od času někdo zaběhá u televize.

A cena? The Treadly se začne prodávat co nevidět a bude stát kolem 20 – 25 tisíc Kč.

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *