10 tipů na kabelky Guess

Adam Valový
31. srpna 2014
2 minuty čtení

Guess (také známá jako GUESS?) je americká oděvní společnost, která působí v mnoha zemích. Guess kromě oblečení také prodává módní doplňky jako hodinky, šperky a parfémy. Jejich první kolekce džín byla velmi úspěšná a rychle se vyprodala.

Díky legendárním černobílým reklamám získala firma řadu mezinárodních cen za inovaci v designu. Michael J. Fox ve filmu Návrat do budoucnosti, nosil džíny navržené přímo pro tento film. Přestože byla firma Guess v devadesátých letech velmi úspěšná, s příchodem nových značek, jako Calvin Klein, došlo k propadu tržeb. 

Na přelomu tisíciletí se přestaly výrobky Guess spojovat s kontroverzí a jejich vzhled se zcela změnil. Postupně se rozšiřovala síť prodejen, více se dával důraz na životní styl mladých a tváří firmy se stala Paris Hilton.

Přestože Guess prodává celý módní sortiment, nejznámější jsou jejich kabelky. Ty se vyznačují zajímavý a atraktivním vzhledem a 10 nejzajímavějších najdete ve fotogalerii.

guess-1 guess-2 guess-3 guess-4 guess-5 guess-6 guess-7 guess-8 guess-9 guess-10

Zdroj: Guess.com

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky