Cestování

12 fotek podvodního hotelu dokazuje, že žijeme v budoucnosti

Dubai je bezpochyby hlavním městem luxusu. Na světě neexistuje místo, které by se jí v tomto směru rovnalo. Staví se zde megalomanské projekty jako Palm Islands či nejvyšší mrakodrap Burj Khalifa. Nyní to vypadá, že se zároveň stane místem, kde vyroste největší podvodní hotel na světě. Ponese název The Water Discus Hotel a stojí za ním polská společnost Deep Ocean Technology.

Z následujících vizualizací je zřejmé, že půjde o ohromný projekt, který nebude mít obdoby. Hosté budou moc po celý den pozorovat nádherný podmořský život v okolí korálových útesů a užívat si neskonalého luxusu. Dali byste si říct?

 

Další články

Jak v létě cestovat se psem

Plánujete s miminkem dovolenou u moře?

12 nejlepších míst, která musíte navštívit na Tchaj-wanu

Poznejte krásy exotické Srí Lanky

6 zajímavých věcí, které byste měli dělat při návštěvě Mexika

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • To jsou fascinující hotely. Vůbec nechápu, jak dokážou něco takového postavit, ale je to nádhera. Jednou se tam musíme jet s manželem podívat. My máme sice vlastní hotel, takže jsme v hotelu každý den, ale hotel pod vodou je úplně něco jiného. Třeba bychom tam načerpali nějakou inspiraci do toho našeho. Vloni v létě jsme byli v jednom hotelu v Praze a měli tam úžasnou kosmetiku, tak jsem se paní provozní ptala, odkud ji objednávají a už ji také objednáváme od https://www.caretrade.cz/ .