Tipy a rady

3 skvělé vychytávky pro iPhone

Fenomenální iPhone netřeba představovat. Spousta lidí ho má a téměř každý ho zná. Ale zdaleka ne každý využívá potenciál smartphonu naplno. Třeba jste o následujících vychytávkách ještě nikdy neslyšeli a budou se vám hodit…

Vyhledávání oblíbených webových stránek rychleji než kdy předtím

Došli jsme až do bodu, kdy se drtivá většina z nás neobejde bez internetu. Je nedílnou součástí našich životů, skoro jako vzduchu a jídlo. Bez internetu bychom nebyli schopni přežít ani den, anebo si to alespoň myslíme. Každopádně – jak by se vám líbilo, kdybyste mohli hledat weby rychleji a přesněji díky jednoduchému triku? Co kdybyste mohli zadávat dlouhé adresy bez toho, aniž byste museli ťukat celou délku? Je to dost dobře možné. Vše, co pro to musíte udělat, je podržet ikonku tečky a vybrat vhodnou koncovku.
No dobrá, spoustu času vám to sice neušetří, ale počítá se každá vteřina, nebo ne? Tak či tak jde o příjemnou vychytávku, kterou budete rádi používat.

Rychlejší nabíjení

No, tato vychytávka není pouze pro iPhony, ale pro všechny chytré telefony. Každý jistě zná ten pocit, kdy se čeká na to, až se telefon nabije. Telefon přitom disponuje kapacitou, která tak tak stačí na jeden den… Pokud váš chytrý telefon nepodporuje chytré nabíjení, strávíte čekáním spoustu času. Přitom stačí, když telefon přepnete fo letového režimu. Ten přeruší Wi-Fi, mobilní data, GPS a další žrouty drahocenné energie.

Zkontrolujte si, kde jste byli

Nezaznamenáváte to, ale váš milý iPhone posílá spoustu dat do hlavní centrály Applu. Výrobce tak má poměrně dobrý přehled o vašich aktivitách. Mimo jiné také o tom, kde se právě nacházíte. Chcete se o tom přesvědčit? Pak se podívejte do Settings > Privacy > Location Services > System Services > Frequent Locations a uzříte, kde a na jak dlouho jste byli.

https://banter.fun/7-best-hacks-for-iphone/

Další články

Začněte s přípravou s předstihem a užijte si vánoční pohodu

Zdravý životní styl: Klíč k dlouhému a šťastnému životu

Pelyněk: Tradiční léčivá rostlina s mnoha přínosy pro lidské zdraví

Přechod: Vysvětlení, příznaky a zvládání této fáze života u žen

Příprava na přechodné období mezi letním a zimním počasím

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *