4 jednoduché způsoby, jak udělat zamilované origami pro partnera!

Lenka Němcová
11. dubna 2018
2 minuty čtení

Kdo nemiluje, nežije! Pokud máte vedle sebe partnera či partnerku, za kterou byste dali ruku do ohně, gratulujte si. Rozhodně to není samozřejmost… Protějšek si musíte hýčkat a dávat najevo svou lásku. Jinak by se mohlo stát, že to někdo udělá za vás a nakonec zůstanete jako kůl v plotě. Ale jak milovanou osobu potěšit, aniž by vykrvácela vaše peněženka? Co takhle originální origami?

Japonské skládačky origami zná snad každý. Je fascinující, že z kousku papíru může vzniknout labuť, drak či jiné zvíře nebo bájné stvoření. A stejně dobře lze zohýbáním vytvarovat krásné srdce. My jsme pro vás našli hned 4 různé návody – vyberte si takový, který se vám nejvíce líbí a pusťte se do díla.

Všechna origami srdce vypadají skvěle a skládání vám zabere jen pár minut času. Kouzlo tohoto dárku spočívá v tom, že protějšek jistě ocení vaší snahu o ručně vytvořený dárek. Vždyť ty jsou přece nejlepší. Pokud si netroufáte na dvojité srdce či srdce se dvěma labutěmi, začněte nejjednodušší variantou. I ta vypadá skvěle!

Jednoduché srdce

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Oboustranné srdce

Dvojité srdce

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Srdce se dvěma labutěmi

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky