DIY

4 jednoduché způsoby, jak udělat zamilované origami pro partnera!

Kdo nemiluje, nežije! Pokud máte vedle sebe partnera či partnerku, za kterou byste dali ruku do ohně, gratulujte si. Rozhodně to není samozřejmost… Protějšek si musíte hýčkat a dávat najevo svou lásku. Jinak by se mohlo stát, že to někdo udělá za vás a nakonec zůstanete jako kůl v plotě. Ale jak milovanou osobu potěšit, aniž by vykrvácela vaše peněženka? Co takhle originální origami?

Japonské skládačky origami zná snad každý. Je fascinující, že z kousku papíru může vzniknout labuť, drak či jiné zvíře nebo bájné stvoření. A stejně dobře lze zohýbáním vytvarovat krásné srdce. My jsme pro vás našli hned 4 různé návody – vyberte si takový, který se vám nejvíce líbí a pusťte se do díla.

Všechna origami srdce vypadají skvěle a skládání vám zabere jen pár minut času. Kouzlo tohoto dárku spočívá v tom, že protějšek jistě ocení vaší snahu o ručně vytvořený dárek. Vždyť ty jsou přece nejlepší. Pokud si netroufáte na dvojité srdce či srdce se dvěma labutěmi, začněte nejjednodušší variantou. I ta vypadá skvěle!

Jednoduché srdce

Oboustranné srdce

Dvojité srdce

Srdce se dvěma labutěmi

Další články

3 tipy na své origo magnetky na lednici ze suvenýrů a cest

NEJDĚSIVĚJŠÍ květináče na světě. Tohle doma NECHCETE!

Luxusní, na míru vyrobená klubovna pro kočky

Naprosto boží skládačky z papíru. I pro DOSPĚLÉ!

DIY papírová spirálová lampa

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *