Bytový design

Ambienta: Stolní lampa, která žije

V současné době lze květináč zakomponovat téměř do všeho. V minulosti jsme vám už některé velmi neobvyklé květináče ukázali a dnes přidáme další. Ambienta Libing Table Lamp je skvělou volbou pro každého, kdo miluje netradiční spojení dvou zdánlivě nesouvisejících věcí. V tomto případě jde o stolní lampu.

Multifunkční květináče nejsou žádnou novinkou, nicméně do stolní lampy ještě nikdo květiny nezakomponoval. Nápad dostal francouzský designér Daniel Pouzet – jeho Ambienta je hydroponický květináč s lampou, která kromě toho, že zajišťuje příjemné osvětlení v interiéru, poskytuje důležité světlo rostlinám.

Základna květináče disponuje místem až pro šest hydroponickým či klasických rostlin. Intuitivní ovladač umožňuje přepínání mezi okolním světlem a světlem pro růst. Okolní světlo je natolik silné, aby rozjasnilo pokoj, světlo pro růst je zase ideální pro rostliny. Voda se do květináčů nalévá shora.

Pokud se vám nevšední lampička-květináč líbí, najděte si ho na Amazonu. Velmi dobře jich vypadá více při sobě.

 

Další články

Nové hotové záclony a závěsy rychle změní váš interiér k lepšímu

Nechte se hýčkat v luxusním sprchovém koutu WALK-IN

Zařiďte si moderní a útulné bydlení snadno a rychle

Bez záclon a závěsů se z interiéru vytrácí útulnost

Prosvětlete byt: Jak zvětšit malé byty?

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Tak to je hodně dobrá vychytávka. Taková lampa by se mi také líbila. Zabila bych tak dvě mouchy jednou ranou. My máme doma klasická bytová svítidla, která jsem koupila z https://www.bytova-svitidla.cz/ a ty v sobě květináč zabudovaný nemají, takže musím květiny pěstovat zvlášť.