Bytový design

Ambienta: Stolní lampa, která žije

V současné době lze květináč zakomponovat téměř do všeho. V minulosti jsme vám už některé velmi neobvyklé květináče ukázali a dnes přidáme další. Ambienta Libing Table Lamp je skvělou volbou pro každého, kdo miluje netradiční spojení dvou zdánlivě nesouvisejících věcí. V tomto případě jde o stolní lampu.

Multifunkční květináče nejsou žádnou novinkou, nicméně do stolní lampy ještě nikdo květiny nezakomponoval. Nápad dostal francouzský designér Daniel Pouzet – jeho Ambienta je hydroponický květináč s lampou, která kromě toho, že zajišťuje příjemné osvětlení v interiéru, poskytuje důležité světlo rostlinám.

Základna květináče disponuje místem až pro šest hydroponickým či klasických rostlin. Intuitivní ovladač umožňuje přepínání mezi okolním světlem a světlem pro růst. Okolní světlo je natolik silné, aby rozjasnilo pokoj, světlo pro růst je zase ideální pro rostliny. Voda se do květináčů nalévá shora.

Pokud se vám nevšední lampička-květináč líbí, najděte si ho na Amazonu. Velmi dobře jich vypadá více při sobě.

 

Další články

Nepodceňujte roli bytového textilu!

Interiérové studio vám pomůže vytvořit snovou kuchyň na míru

Nové hotové záclony a závěsy rychle změní váš interiér k lepšímu

Nechte se hýčkat v luxusním sprchovém koutu WALK-IN

Zařiďte si moderní a útulné bydlení snadno a rychle

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Tak to je hodně dobrá vychytávka. Taková lampa by se mi také líbila. Zabila bych tak dvě mouchy jednou ranou. My máme doma klasická bytová svítidla, která jsem koupila z https://www.bytova-svitidla.cz/ a ty v sobě květináč zabudovaný nemají, takže musím květiny pěstovat zvlášť.