BDSM pomůcky nemusí být jen pro masochisty

Lenka Němcová
27. září 2022
3 minuty čtení

BDSM pomůcky nemusí být jen pro masochisty

Každý máme rádi trochu něco jiného. A platí to i pro sexuální radovánky. Ty mohou mít celou řadu podob. Existuje spousta lidí, kteří preferují například tvrdé praktiky typu BDSM. Nicméně ne každý, kdo se před sexem rád obléká do kůže či latexu, musí mít rád sado-maso.

Bez pudru se latex nosit nedá

Oblečení hraje při erotických hrátkách velkou roli. A nemusí se jednat pouze o klasiku typu podvazky. I latex oblečení dokáže v mnoha jedincích vyvolávat touhy. Latex korzety, kalhotky či catsuity musí ovšem člověk umět správně nosit, jinak si jich příliš neužije.

Pocení a degradaci latexu mohou podstatným způsobem snižovat speciální pudry, které je potřeba před navlečení na tento druh prádla aplikovat. Kdo má rád divočinu, nicméně latex mu nic neříká, může místo něj zkusit kůži, případně koženku. Kožené korzety mají taky něco do sebe.

Dilda jako součást oblečení

Některé druhy oblečení nevypadají pouze sexy, ale mají i praktické využití. Jejich součástí jsou totiž i dilda různých rozměrů. Takovýmto kompletů se běžně říká strapon a jsou k dostání prakticky v každém alespoň trochu solidním BDSM sexshopu.

Ty mohou mít formu jak jednoduchých popruhů, tak i docela složitých oděvů. Ve všech případech je však dominantním prvkem dildo. To může být k oblečku pevně přiděláno nebo je měnitelné.

Výměnné verze jsou obvykle na patentky, případně se vsazují do speciálních kroužků, které se pak připnou na tělo. Výhoda kroužků je, že se prodávají v mnoha velikostech, takže se do nich dají vsunout třeba i obří dilda.

Magická hůlka

Poslední statistiky nám říkají, že Češi se stále častěji otevírají akcím spojeným s fetišem a BDSM. Není se vůbec čemu divit, jelikož v západních zemích už je tento druh drsnějších erotických hrátek již dávno pevně ukotven.

BDSM praktiky, ač se to může někomu i příčit, jsou navíc docela zdravé. Vyplavují se během nich hormony štěstí, což má pozitivní vliv nejen lidskou psychiku, ale i zdraví obecně. Ty se dají sice provozovat i bez jakéhokoliv vybavení, nicméně mnohem lepší vlastnit alespoň základní BSDM pomůcky typu Magic Wand.

Jedná se o přístroj, který dokáže ve velmi krátkém čase vyvolat orgasmus u muže i ženy. Disponuje až šesti rychlostmi a jsou k němu přibaleny také různé nástavce.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  17. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky