Stylové gadgety

Bowley lock: Vysoce odolný visací zámek, který nelze odemknout bez klíče

Sháníte visací zámek, který není možné odemknout bez klíče? Právě jste ho našli. Vyrábí ho společnost Bowley Lock Company a bezesporu jde o jeden z nejodolnějších zámků na trhu. Informace o produktu se objevily poprvé v roce 2016 na Kickstarteru, kde výrobce sháněl potřebné finance pro výrobu jedinečného zámku, který by odolal všem pokusům o odemčení tradičním „lock pickingem“. Ať už si zloděj vezme šperhák či jakýkoliv jiný nástroj, má smůlu, tento zámek je nekompromisní.

Bowley Lock se vyrábí ve třech různých provedeních. Nejlevnější hliníková varianta je zároveň nejlehčí a ideální pro každého, kdo si chce zamknout kolo či motorku. Druhá – mosazná verze je zřejmě nejhezčí z trojice a najde využití v rámci libovolné venkovní aplikace. Vlajkovou lodí je však nerezový zámek s ještě o něco lepšími vlastnostmi oproti zmíněným dvěma verzím.

Zajímá vás, jak je možné, že visací zámky značky Bowley Lock nelze otevřít? Důvod je prostý – uvnitř se nachází jedinečná technologie – jádro s 2,3 biliony možnými kombinacemi. Otevření je tedy možné pouze s unikátním klíčem.

Všechny druhy zámků jsou samozřejmě navrženy tak, aby je nebylo možné poškodit ani vypáčením či kleštěmi. V České republice se zatím kanadský výrobek neprodává, takže si musíte počkat, nebo si ho objednat ze zahraničí. Bezesporu jde o pozoruhodný kousek – po technologické stránce tedy rozhodně!

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *