Bydlení a styl

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Najít bydlení v Praze se může zdát jako nadlidský úkol. Obzvlášť pokud nechcete slevovat ze svých standardů, rádi byste bydleli v moderním domě blízko přírody s dostupností všech služeb. Je tohle ještě vůbec možné? Ale samozřejmě. A my víme, kde je další várka takových bytů k dispozici.

Žižkov se svým nákladovým nádražím možná dříve nepatřil k úplně atraktivním lokalitám. Časy se ale mění a nové byty Praha 3 jsou určitě dobrou volbou. Zejména ty v lokalitě Vackova. Nachází se totiž v těsné blízkosti zeleně – parku Židovské pece, přesto je to blízko do úplného centra Prahy.

Buduje se už 8. etapa projektu Na Vackově

Vackov nese jméno po architektu a staviteli Josefu Vackovi, který zde kdysi postavil domy pro dělníky ze své cihelny. Dnes ale lokalita vypadá úplně jinak než tehdy. Horní Žižkov prochází největšími změnami v historii a vy můžete být u toho.

Kromě obchodních center a služeb zde totiž vzniká také rezidenční městské centrum hodné standardu třetího tisíciletí. Jeho součástí je i projekt bytů Na Vackově. Pro velký zájem se nyní staví jeho již 8. etapa. Byty Na Vackově má na svědomí známý architektonický ateliér KAAMA.

Nové byty k nastěhování koncem roku 2024

V dosahu velkoměsta, ale s klidným zázemím poblíž zeleně. Přesně tak mohou bydlet ti, kteří si vyberou jeden z bytů ve čtyřech nových domech právě rostoucích v lokalitě Vackova. Tyto nové byty Praha budou k nastěhování koncem roku 2024, avšak v prodeji jsou již nyní. Ceník je dostupný na webu projektu.

Jedná se o byty o různé velikosti od jedné místnosti až po pětipokojové byty se štědrou výměrou. K některým z nich náleží i parkování v garáži a sklepní prostor. Každý byt má buď předzahrádku, nebo lodžii, nebo balkon. Byty jsou navržené v duchu minimalismu a posledních trendů, ale kdo by chtěl, může si je nechat ještě přizpůsobit. Za projektem stojí developerská společnost Metrostav Development.

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *