Tipy a rady Volný čas

Zahradní domky se chlubí mnoha benefity

Pro děti je prázdná zahrada trochu nudná. Ale když už si vybudujete terasu s posezením a grilem, měli byste také přemýšlet o zahradním domku jako útočišti pro děti. Navíc můžete využít zahradní domek i pro zazimování a uložení zahradního nábytku. Následující řádky vám poradí, na co byste se měli zaměřit, abyste neudělali chybu.

Dostanete děti na čerstvý vzduch

V současné digitální a internetové době je docela těžké přimět ratolesti, aby si hrály na čerstvém vzduchu, protože mají počítače, filmy, televize, tablety a smartphony. Zahradní domky poskytnou místo, kde si děti mohou hrát, přitom je však budete mít stále na dohled. Ideální je postavit takový domek nedaleko terasy.

Děti si mohou hrát za každého počasí

Zřejmě nechcete, aby dítě pobíhalo po zahradě za deštivého počasí, protože si tím zadělává na angínu anebo chřipku. I v takovém případě na scénu přichází zahradní domek, který se stane místem, kam se dítě schová za nepříznivého počasí.

Velikost podle vašich představ

Současný trh je rozmanitý a k dostání jsou různé varianty a velikosti zahradních domků. Záleží na tom, co od takového dřevěného stavení očekáváte. Potřebujete i nějakou menší terasu? Preferujete domek, který poskytne prostor pro přespání? Hledáte pouze přístřešek pro zahradní nábytek a zahradní techniku? Sháníte domek, jenž poslouží i ratolestem jako herní centrum? Přesně na takové otázky byste si před výběrem konkrétního modelu měli odpovědět.

Dokonalý úložný prostor

Získáte úložný prostor pro různé předměty. Děti v zimních měsících zahradní domek nevyužijí, a proto do něj uskladníte zahradní nábytek i techniku. Jestliže mají vaše děti doma spoustu hraček, které jen překážejí, je nejlepší, když je zavřete do zahradního domku. Získáte tak více místa v dětském pokoji.

Hledáte-li zahradní domky, podívejte se do e-shopu Skluzavky.cz.

Další články

Mateřídouška: Malá bylina s velkými výhodami pro zdraví

Co dělat v babím létě? Zorganizujte si piknik s rodinou nebo přáteli

Zelený zázrak: Máta peprná a její pozitivní vliv na vaše tělo

Majoránka: Koření s pozitivním vlivem na zdraví

Efektivní vybavení pracovny: Tvorba produktivního pracovního prostředí

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *