CARABINER není obyčejný reproduktor. Je to designová lahůdka pro fajnšmekry

Lenka Němcová
18. dubna 2018
2 minuty čtení

Reproduktory se vyrábí v širokém spektru designů. Nemusíte dlouho hledat a jistě narazíte na opravdu netradiční kousky, ovšem CARABINER jde ještě o kus dál. Rozhodně nejde o běžný Bluetooth repráček, jako spíše o módní doplněk, do kterého se zamilujete na první pohled.

Čím se tvůrci inspirovali, je jasné na první pohled. Hlavním prvkem CARABINERU, jak ostatně napovídá samotný název, je karabina. Řeč je o tenkém tubusu, který obepíná reprobedýnku a umožňuje její zavěšení na kabelku či kdekoliv jinde. A právě díky tomu byla technologie povýšena na módní doplněk.

Ačkoliv byl CARABINER navržen tak, aby byl do nejmenší – a na přední straně není žádná tkanina ani dírkování, stále jde o poměrně schopný reproduktor vyluzující 360°zvuk. Tvůrci sice kladli stěžejní důraz na design, ale nezapomněli na to, že se od repráčku čeká víc než jen pěkné tvary. Žádné kompromisy se tak naštěstí nekonají a uživatel může být spokojen. Jediným ovládacím prvkem je tlačítko zapínání a ovladač hlasitosti. Líbí se vám závěsný reproduktor stejně jako nám?

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky