Cestu k dokonalé postavě vám usnadní výživový poradce. Musíte si však umět vybrat toho správného!

Adam Valový
21. ledna 2017
2 minuty čtení

Trápí vás nadbytečné kilogramy, kterých se ne a ne zbavit? Nejste sami. Problémy s nadváhou řeší enormní množství lidí, ale zdaleka ne každý se s nimi vypořádá. Způsobů, jak se dostat do kondice a zhubnout na optimální váhu, je samozřejmě více – jenomže některé fungují jen dočasně a poté se dostaví jojo efekt. Vaší prioritou by měly být trvalé výsledky. Pomůže vám k nim vhodně zvolený výživový poradce.

Výživové poradenství je v posledních letech v kurzu, s čímž bohužel souvisí i zcela zásadní problém. S výživovými poradci se v posledních letech roztrhl pytel a jen hrstka nabízí klientům funkční řešení jejich problému.

Velkou chybou je spolupráce s amatéry, kteří klientům doporučují přísné a nezdravé diety. Skutečný profesionál preferuje zdravé hubnutí bez jojo efektu a negativního dopadu na organismus. K nejoblíbenějším metodám patří přirozené hubnutí od NATURHOUSE.

Známá síť výživových center nyní disponuje téměř stovkou poboček napříč celou republikou. Kvalifikovaní výživoví poradci již pomohli desítkám tisíc žen a mužů s nastartováním hubnutí, redukcí váhy a následným udržením.

Spolupráce s výživovými poradci z NATURHOUSE spočívá v pravidelných schůzkách (jsou zdarma), dodržování zdravého jídelníčku na bázi středomořské stravy a konzumaci exkluzivních přírodních produktů (byliny a zelenina), které urychlují metabolismus a napomáhají k efektivnímu hubnutí.

Rozhodnutí je na vás. V každém případě se raději vyhněte šarlatánům prodávajícím předražené, a přitom nefunkční produkty. Zdravé hubnutí s NATURHOUSE je výrazně levnější a většina klientů ho shledává i jako zábavné. Další užitečné informace a příběhy lidí, kteří již výživové poradenství vyzkoušeli, najdete na naturhouse-cz.cz.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky