Zdraví

Když wellness, tak se vším všudy! Augustiniánský dům v Luhačovicích je první liga…

Hledáte způsob, jak dopřát tělu i duši tolik potřebnou relaxaci? Pokud se vám to nedaří doma, vydejte se vstříc novým zážitkům do lázeňského města Luhačovice. Zapomeňte na každodenní stres a stereotyp, vezměte si s sebou jen pár nejnutnějších věcí a užijte si zasloužený odpočinek v nezaměnitelném prostředí Augustiniánského domu. Zdejší wellness & spa centrum patří k absolutní špičce.

Když už pro jednou vyrazíte na relaxační dovolenou, nemělo by vám nic chybět. V luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu s přívlastkem superior zažijete nepoznané. Wellness & Spa centrum v Augustiniánském domě nabízí vyhřívaný bazén s protiproudem, parní lázně a saunu, vířivku, množství masáží a dalších procedur. Usoudíte-li, že vám víkend nebude stačit, není nic jednoduššího, než si rezervovat dlouhodobý pobyt a nechat se hýčkat po celý týden.

Hotel má dobré renomé i u zahraničních turistů a s oblibou zde tráví víkendy zamilované páry, které touží po klidu na romantickém místě. V blízkosti hotelu se navíc nachází moderní sportoviště, což ocení každý, kdo preferuje aktivně strávený čas.

Vyhlášenou atrakcí je nově vybudovaná Zahrada 6 smyslů. Až se nabažíte wellness centra, uděláte si procházku, v rámci které postupně zapojíte všechny své smysly. Ať už jde o hru na různorodé hudební nástroje v altánu, ochutnávku vyhlášených chutí v hotelové zahrádce, voňavý zážitek u dřevěných luceren nebo reflexní uvolnění při chůzi na boso, zažijete netradiční, ale velmi příjemné chvilky.

Za zmínku stojí také vyhlášená hotelová restaurace Symfonie. V menu najdete regionální i mezinárodní pochoutky, které si díky výhledu do okolní přírody vychutnáte o to více.

Wellness hotel Augustiniánský dům disponuje kapacitou 25 autentických pokojů, salonkem pro 20 osob a sálem s kapacitou až 60 míst. Proto je vhodný i jako místo pro konání společenských a firemních akcí. Další informace , fotogalerii a možnost rezervace online najdete na augustian.cz.

Další články

Zdravé stravování pro posílení imunitního systému

Čím prospívá zdraví konzumace máty peprné

Jak se zbavit bolesti chodidel z dlouhého stání?

Nejlepší cvičení pro snížení hladiny cholesterolu v krvi

7 důvodů, proč je důležité mít pohodlnou obuv

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *