Chcete nejen zhubnout, ale také se zbavit stresu a být fit?

Adam Valový
13. listopadu 2017
2 minuty čtení

K tomu, abyste zhubli a zároveň se vyhnuli jo-jo efektu, potřebujete dostatečnou motivaci. Tou ovšem nemusí být pouze vidina shozených kilogramů. Skvělou motivací je přesvědčení, že potřebujete celkově změnit životní styl. Už nechcete pod vlivem stresu vybílit ledničku a kvůli své lenivosti odmítat pohybové aktivity. Vaším cílem je přece dostat se do formy a hlavně, líbit se sama sobě.

Všechno začíná v hlavě

Pokud si řeknete „chci zhubnout“, z jídelníčku vyřadíte všechny podle vás kalorické pokrmy a myslíte si, že tím dosáhnete úspěchu, tak jste na omylu. Hubnutí je běh na dlouhou trať, a proto rychle shozená kila máte obratem zpátky. To vede ke ztrátě motivace a vy se budete užírat vlastní neschopností.

Spolehněte se na pomoc profesionálů

Svého cíle lépe dosáhnete pomocí programu Get Fit Online sestaveneného přímo na míru od nutričních poradců a fitness instruktorů. Ti vás budou v průběhu hubnoucího procesu motivovat, poskytnou vám užitečné informace. Oporou pro vás bude i řada cvičení formou fitness videí složených z lehkých i náročnějších cviků. Můžete si být jisti, že ty vás do kondice rozhodně dostanou.

Dietní jídelníček je základ

Na každý den vám bude sestaven nutričně vyvážený jídelníček na hubnutí, proto se nemusíte obávat žádného hladovění. Dostanete seznam konkrétních ingrediencí na 5 dnů s přesnou gramáží, z kterých si uvaříte velmi chutná jídla. Dietní recepty na hubnutí jsou skutečně pestré, v žádném případě nečekejte jednotvárné, chuťově nevýrazné pokrmy.

Za vyzkoušení nic nedáte

Abyste věděli, do čeho jdete, pak využijte možnosti vyzkoušet si program Get Fit Online zdarma. Věřte, že budete maximálně spokojeni. Vaši dobrou zkušenost poté můžete předat svým blízkým formou dárkového poukazu. Ať si i oni vyzkouší, jaká je hubnutí s Get Fit Online zábava.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky