Došla šťáva? Nebojte se sáhnout po erotických pomůckách

Adam Valový
1. dubna 2019
3 minuty čtení

Čas strávený v ložnici se můžete pokusit okořenit ještě dřív, než půjde touha do důchodu a sexuální apetit odpíchne svou poslední směnu. Za trochu potěšení, byť by bylo třeba na baterky, se určitě stydět nemusíte. Je to vaše soukromá záležitost, a především vaše potěšení. Odhoďte kabát studu, který už beztak vyšel z módy, a pusťte ze řetězu přirozenou sexualitu nebo ji klidně trochu svažte, jestli to tak máte rádi. Erotické pomůcky už nejsou jenom pro osamělé, ba naopak! Partnerskému vztahu dodají vzrušení i dostatek šťávy.

Přirozená sexualita

Sexualita je i v dnešní době stále ještě považována za něco neslušného, možná až pohoršujícího, a někteří konzervativci se dokonce snaží předstírat, že vůbec neexistuje. Co si budeme povídat, jako téma k rodinné večeři se to tak úplně nehodí, což ale neznamená, že byste měli svůj chtíč ignorovat, či dokonce potlačovat. Záporný přístup k sexualitě je už překonaný, sexuální chtíč je totiž naprosto přirozeným pudem. Pokud se budete chtít řídit podle dávno zdolaných konvencí, bude to, asi jako by vám v sexu radila prababička.

Sexshop plní i nejtajnější přání

Sexshop je doslova rájem rozkoše, kde najdete nepřeberné množství pomůcek, přípravků, doplňků i hraček. Rádi si hrajete? V tom případě není nad čím dumat. Je čas dopřát životu trochu (nebo hodně) vibrací. Chcete zažít dokonalý sexuální zážitek a okusit, co vaše tělo nabízí? Erotické pomůcky Sexio vás vystřelí do opravdových výšin. Kam se hrabe extáze.

Erotické pomůcky nemusí být nutně pouze ženskou doménou, ač by se to vzhledem k počtu vrnících společníků na trhu mohlo tak jevit. Nabídka je široká a u vibrátoru či venušiných kuliček opravdu nekončí. Pány jistě potěší masturbátory či erekční kroužky, které ještě znásobí celkový požitek. Dámskou rozkoš pak může zajistit například vibrační vajíčko i stimulátor klitorisu. Pro vyznavače nevšedních zážitků nabízí Sexio také BDSM pomůcky a hračky na dálkové ovládání.

Dumáte v ložnici odkud vyhrabat vzrušení? Sexshop Sexio nabízí pro inspiraci sexuální hru pro páry. Nejenže pomůže s výběrem, navíc možná i opráší to dávno zapomenuté sexuální pnutí. Nenechte si diktovat, co vám může dělat radost a co ne. Je pouze na vás, čím si zpříjemníte den i noc. Nestyďte se pozvat do ložnice trochu stimulace, bude to stát…za to!

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky