Stylové gadgety

Eye Smartcase: Chytré pouzdro, díky kterému na svém iPhonu rozjedete Android

Nerozumíte tomu? Jste-li po přečtení nadpisu pořádně zmatení, netrapte se tím. Taky jsme byli! Ale všechno má svůj smysl, dokonce i v případě produktu Eye Smartcase. Jedná se o chytré pouzdro, neboť právě takové si přece chytrý telefon zaslouží. Dobrá, ale proč byste měli na iPhonu mít i Android? Vždyť jste si jablečný smartphone vybrali i kvůli iOS!

Nenechte se mýlit, chytré pouzdro Eye Smartcase má se stane prodejním trhákem. Váš iPhone společně s ním získá 5.7” displej, plnohodnotný OS Android, další kapacitu baterie, 256 GB úložného prostoru, 2 sloty na SIM karty (takže budete moct využívat až 3 čísla zároveň), IR blaster a bezdrátové nabíjení.

Vypadá to, že iPhony konečně dostanou mnohem více úložného prostoru! Jak bude pouzdro fungovat? Vložíte do něj microSD kartu a zálohujete si fotky a videa prostřednictvím speciální aplikace. Eye Smarcase se k iPhonu připojí pomocí Lightingu, takže můžete počítat s fenomenální rychlostí až 130 MB.

Chytré pouzdro samozřejmě běží na vlastním procesoru, takže je velmi rychlé a neužírá výkon iPhonu. Pořídili byste si ho?

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *