Zesnulý daroval nastávající manželce nádherný dárek ze záhrobí. Tato lovestory vám vyrazí dech!

Lenka Němcová
29. května 2018
2 minuty čtení

Partner nastávající nevěsty Danielle Cumberworth, Ashley Grant-Smith, zemřel minulý rok ve věku 27 let na vzácnou formu rakoviny krve, a to jeden den před plánovanou svatbou, když se Danielle vydala pro dokumenty potřebné k ceremoniálu.

Danielle, která pochází z Kentu, uvedla, že se vydala do Leicesteru, aby zde vyřešila administrativní záležitosti. Věděla, že měl Ashley krušnou noc, ale musela do města zajet, neboť den na to je čekala vytoužená svatba. Jakmile vstoupila do kanceláře, volal ji Ashleyiho otec, aby se co nejdříve vrátila.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Tušila, že Ashley zemřel. Když se vrátila domů, prostě tam jen tak ležel. Bylo to otřesné.

Pár již měl prstýnky vybrané, ale Danielle netušila, že si pro ni Ashley připravil překvapení. Nechal pro ni vyrobit na zakázku zásnubní prsten. Uplynuly dva měsíce od jeho smrti a Danielle obdržela balíček. Vrátila se domů z kanceláře a našla lístek s upozorněním na zásilku. Obratem si ji vyzvedla a po otevření byla absolutně v šoku. Neplakala, ale smála se – Ashley ji takto posmrtně daroval nádherný briliantový prsten z bílého zlata.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Výroba prstenu zabrala dva měsíce, protože člo o speciální design, který navrhl Ashley. Danielle uvedla, že ho bude navždy hlídat jako poklad. Na počest milovaného Ashleyho pak pomohla vybrat peníze pro charitu Bloodwise, který pomáhá s financováním výzkumu léčby pacientů s rakovinou krve. Takové příběhy píše sám život…

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky