Ferry: Seriál – Netflix chystá novou hitovku o vzestupu narkobarona!

Adam Valový
2. října 2023
2 minuty čtení

Netflix chystá další kriminální thriller, který má všechny předpoklady, aby se stal plnohnotným hitem. Ferry: Seriál, který navazuje na nímek Ferry z roku 2021, slibuje napínavý příběh o vzestupu drogového barona Ferryho Boumana.

Příběh Ferryho Boumana začal v roce 2019, kdy se objevil v kriminálním thrilleru Undercover. Tento seriál, inspirovaný skutečným narkobaronem, si rychle získal oblibu diváků, a dokonce se dočkal tří sezón. Na serveru Rotten Tomatoes získal vysoká hodnocení. První řada se chlubí dokonce 94 %. Souhlasí i české a slovenské publikum – oblibu filmu Undercover diváci potvrdili 87 % (třetí řady) hodnocením na ČSFD.

V roce 2021 přišel film Ferry, který nás zavedl do počátků Boumanovy kariéry. Díky úspěchu tohoto snímku Netflix oznámil pokračování ve formě seriálu Ferry: Seriál. V něm se opět můžeme těšit na vynikajícího herce Franka Lammersa v roli Ferryho Boumana a Elise Schaap jako jeho milovanou Danielle.

Příběh Ferryho se tentokrát bude soustředit na jeho snahu prosadit se v nebezpečném podsvětí jako dealer extáze, což ho dostane do konfliktu s hrozivým drogovým bossem Arie Tackem, ale současně s obávaným motorkářským gangem. Když však Danielle objeví temnou stránku Boumanova podnikání, vše vygraduje v pomstu.

Z upoutávky je patrné, že Ferry: Seriál přinese nové a nečekané události, které nebyly zahrnuty v předchozích částech Undercover a filmu Ferry. Bouman se ve svém monologu obrací na diváky a ptá se, zda opravdu víme, kdo je doopravdy. Odpověď zní jednoduše: Ferry Bouman, drogový baron jihu.

Ferry: Seriál slibuje napínavou podívanou plnou konfliktů, akce a obětí, které Bouman musí přinést, aby si vybojoval své místo v podsvětí.

Těšit se můžeme na osm dílů prvotřídního kriminálního thrilleru, který bude dostupný na Netflixu od 3. listopadu. A pokud si chcete připomenout předchozí části příběhu, Undercover a film Ferry jsou na této streamovací platformě stále k dispozici .

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  2. října 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky