Svatby

Focení svateb i maturitních plesů chce pořádného fotografa

Fotoaparát dnes v podstatě každý z nás nosí v kapse. Druhý, někdy semiprofesionální, máme často doma. Nic z toho z nás však ještě nedělá profi fotografa. A mnoho životních situací přímo vybízí k tomu, aby byly zvěčněny profesionálně.

Svatba bez fotografa? Rozhodně ne!

Svatební fotografie jsou nejdůležitější vzpomínkou na svatební den. Profesionální fotografie je nutné zajistit jak přímo z akce, zejména profi focení rodiny a důležitých částí obřadu, tak je zapotřebí zorganizovat profi focení stylizovaných fotografií ženicha a nevěsty. Zvěčnění svatby nese vždy rukopis fotografa. Je důležité, abyste si jako klient s fotografem stylově „sedli“. Optimální se je s fotografem dopředu domluvit, jaký je scénář svatby a co je pro vás důležité vyfotit. Určitě se nespoléhejte na nafocení fotografií někým z rodiny, a to ještě amatérskou technikou. Vhodným není ani nahradit fotografie videem. Fotografie umí nabídnout zcela jinou atmosféru i umělecký zážitek.

Plesy s profi fotografem

Pro různé plesy, ale zejména pro ty maturitní, je opět důležitý profík, který nejenže umí dobře fotit a má vhodnou techniku, ale současně má i cit odhadnout, jaké fotografie jsou žádané a důležité. Nafocený materiál je pak důležité rovněž rychle protřídit a upravit.

Svatební fotograf Jan Friesner nabízí focení v Olomouckém kraji

Focení svateb – to je hlavní nabídka fotografa Jana Friesnera. Oblast působení je především v Olomouci, Prostějově, Přerově, Šternberku, Mohelnici, Šumperku a v dalších místech Olomouckého kraje.

Sezóna podzimních svateb, plesů, maturitních večírků, ale i firemních oslav a party, začíná co nevidět. Termíny známe většinou s velkým předstihem. Akce se obvykle konají v pátek a v sobotu, a fotografové bývají v tomto období dlouho dopředu rezervováni. Proto neváhejte a včas si zajistěte služby profi fotografa. Oslovte Jana Friesnera a zarezervujte si termín.

Štítky

Další články

Jak vybrat snubní prsten, aby vám každý den připomínal ten nejkrásnější den

Vinařská oblast Pálava je ideální místo pro konání svatby

Nejoblíbenější dekorace na oslavy i svatby – tyto vám nesmí chybět

Svatební fotograf Praha: Nabídnout musí umět kvalitní fotky i dobré lokality k focení

Svatba na jižní Moravě: Jedinečný zážitek nejen díky vynikajícího vína

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *