Svatební fotograf Praha: Nabídnout musí umět kvalitní fotky i dobré lokality k focení

Adam Valový
7. září 2019
3 minuty čtení

Praha je pro svatby doslova rájem. Svatbu zde chtějí mít i mimopražští. Je plná skvělých lokalit nejen pro pořádání svatebního obřadu, ale i pro focení. Kvalitní svatební fotograf Praha je proto člověk znalý svého řemesla, a současně dobrý průvodce Prahou. Atmosféra a kvalita svatebních fotografií totiž závisí rovněž na výběru lokality k focení. Tento článek je určen všem, kdo hledají svatebního fotografa v Praze. Pojďte se podívat, co svatební focení obnáší.

Svatební fotografie jsou jakousi externí pamětí na jeden z nejdůležitějších dnů vašeho života. Nestačí snímky pořízené mobilním telefonem, ani amatérské fotografie někoho z rodiny. Kdo se navíc vdává či žení v Praze, v jednom z nejkrásnějších měst vůbec, by neměl tuto příležitost promarnit. Dobrý svatební fotograf Praha je téměř průvodcem Prahou. Umí s vámi vybrat perfektní lokality pro focení svatebních fotografií i ty nejkrásnější zákoutí v těchto místech, která amatér nepozná.

Jsou to právě svatební fotografie, ke kterým se vracíme nejčastěji

Proto by měly mít atmosféru a být skutečně profesionální. Svatební fotograf obvykle nabízí tři skupiny fotek. První jsou stylizované svatební fotografie ženicha a nevěsty. K jejich focení se vybírají vhodné pražské lokality, které nemusí zcela souviset s místem obřadu. Co letí v Praze? Nejvyhledávanějšími bývají tradičně Karlův most nebo Průhonický zámek a park. Oblíbeným je i Trojský zámeček a přilehlé zámecké zahrady, Libeňský zámek či sál Gorlika na pražském Vyšehradě. Nádherně vypadají podloubí na Pohořelci a Havelském trhu. Stále více jsou však vyhledávané netradiční prostory k focení, se kterými umí fotograf poradit. Hitem je třeba focení ženicha a nevěsty v areálu ČKD v Praze.

Svatební fotograf dále nabízí stylizované focení rodiny v rámci svatebního obřadu a fotky obřadu samotného. Pozvat si jej můžete i na celou svatbu.

Jak si vybrat svatebního fotografa?

Obvykle se setkáte s možností zvolit si různé balíčky fotoslužeb. Vždy volte fotografa s dobrými referencemi, zkušenostmi a rychlou dodávkou fotografií (obvykle se ale pod pět dnů nedostanete). Samozřejmě velice důležité je, aby se vám líbil styl, kterým fotograf fotí. Svatební fotograf Praha musí být v neposlední řadě i dobrým průvodcem Prahou, abyste spolu dokázali naplánovat tu nejlepší lokalitu k focení.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky