Fotogalerie 25 neskutečně stylových náramkových hodinek

Adam Valový
7. října 2014
2 minuty čtení

Masivní nástup chytrých telefonů, které spousta z nás nedá ruky, je pro výrobce klasických náramkových hodinek poněkud nepříjemný. Prodej těch obyčejnějších modelů pozvolna klesá, nicméně stále je spousta těch, kteří hodinky považují spíše za designový doplněk nebo společenský status symbol. Výrobci opravdu nápaditých kousků se proto krachu bát nemusí. Patříte-li k milovníkům krásných doplňků i vy, pak budete nad snímky ve fotogalerii žasnout.

Vybrali jsme pro vás 24 náramkových hodinek, které naprosto vybočují z průměru. Některé svým tvarem, jiné technickým pojetím. Uznáváme, že ciferníky některých modelů nejsou příliš přehledné, ale zase jsou o to nápaditější. Co třeba hodinky, jejichž ciferník vypadá jako výjev z legendy o rytířích kulatého stolu? Anebo „rozbité“ analogy, zpoza kterých kouká digitální displej? Neméně cool jsou „rozteklé“ hodinky, jako vystřižené z obrazu surrealistického malíře Salvadora Dalího. My bychom si rozhodně vybrali…

Foto: boredpanda.com

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky