Úžasný halloweenský make-up rtů. Budete koukat!

Adam Valový
5. října 2014
2 minuty čtení

Blíží se Předvečer Všech svatých neboli Halloween. Bojíte se? Populární anglosaský lidový svátek se slaví 31. října, ale v Evropě ho příliš nevnímáme. O to více mu holdují v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu a dalších anglosaských zemích. Halloween milují především děti, které se oblékají do nejrůznějších kostýmů a chodí koledovat. Ale nedají na něj dopustit ani dospělí, kteří si často maskování užívají ještě více. Důkazem budiž úžasné výtvory španělské fotografky a kosmetičky Evy Senin Pernas.

Eva Senin Pernas dokázala, že rty mohou vypadat jako malé umělecké dílo. Multitalentovaná umělkyně vystudovala architekturu a poté přesedlala k focení. Nádherný make-up rtů ale nezačala dělat až nyní. Naopak se jím zabývá již několik let, o čemž se můžete přesvědčit na jejich webových stránkáck. Dalších slov netřeba, koukněte na fotogalerii a pokochejte se.

Další fotografie a informace o tvorbě Evy Senin Pernas najdete na: esphotomakeup.com | Facebook | Deviantart

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky