Seriály

Goosebumps: Nový konkurent pro Stranger Things?

Hororové seriály mají v posledních letech obrovský úspěch, a není divu, že se producenti snaží nalézt nové způsoby, jak ohromit zmlsané publikum. Nový trailer nám přináší návrat kultovního seriálu Goosebumps, který následoval v stopách knižní série R. L. Stinea a běžel na obrazovkách v letech 1995 až 1998. Nový reboot však slibuje ještě víc hrůzy než původní verze.

„Děsivější, než si pamatujete,“ zní námět k novému Goosebumps, který si klade za cíl vrátit nás do strašidelného světa tohoto populárního hororového seriálu. Přestože uplynulo téměř třicet let od doby, kdy se seriál poprvé objevil na obrazovkách, nový reboot se zdá být děsivější a temnější než kdykoli předtím.

Seriál Goosebumps byl vždy známý svou schopností vyvolat hrůzu a napětí u mladých diváků. Původní verze série zahrnovala řadu strašidelných příběhů, které byly adaptací populárních knih R. L. Stinea. Nový reboot bude mít deset dílů a zdá se, že se bude pohybovat v podobném duchu jako úspěšný seriál Stranger Things.

Hlavním dějovou linkou nového Goosebumps je příběh skupiny pěti středoškoláků, kteří se rozhodnou vyšetřit tragické úmrtí dospívajícího Harolda Biddleho, které se stalo před třiceti lety. Ale co je ještě mrazivější, jsou děsivé dozvuky tohoto případu, které se začínají dotýkat i jejich životů. Zároveň odhalují temná tajemství z minulosti vlastních rodičů. To všechno bude zabaleno do mixu napětí, mysterióznosti, sarkastické nadsázky a černého humoru.

V hlavních rolích se objeví Justin Long, Rachael Harris, Zack Morris, Isa Briones, Ana Yi Puig a Will Price. Tvůrci seriálu, Nicholas Stoller a Rob Letterman, mají za sebou úspěchy jako Pokémon: Detektiv Pikachu, Kopačky, Sousedi, Monstra vs. Vetřelci a také seriály jako Čistě platonicky či Přátelé z výšky.

Fanoušci se mohou těšit na online premiéru Goosebumps, která proběhne 13. října v rámci disneyovské akce nazvané Hallowstream. To znamená, že se můžeme těšit na pět dílů najednou, což je určitě lákadlo pro všechny milovníky hororových seriálů.

Goosebumps se zkrátka vrací silnější než dřív, a zdá se, že bude mít co nabídnout. Bude to nový konkurent pro Stranger Things? To se dozvíme brzy, až si budeme moci sami posoudit, jak děsivý tento nový reboot skutečně je.

Další články

Všechno hned: Netflix uvede nástupce Sexuální výchovy a Srdcerváčů

Netflix šokuje: Dokumentární série Husté mraky bez obalu o vedlejších účincích vapování

Sexuální výchova: Proč skončila už po čtvrté sérii? Známe pravý důvod!

Příběh banditů: Povedená akce, kterou jste možná na Netflixu přehlédli

Eliška a Damián: Stojí snad za projektem stojí Kazma?!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *