Videohry

Jak blízko je vydání GTA 6? Nová fotka přivedla fanoušky k bizarní konspiraci

Čas utíká jako voda. GTA V nedávno oslavilo desáté výročí a nový obrázek, který se mihnul na síti, si teď fanoušci myslí, že je na spadnutí vydání toužebně očekváného šestého dílu. Jak se věci mají doopravdy?

Již několik let se na internetu šíří mnoho spekulací a konspirací ohledně data vydání šestého dílu legendární série Grand Theft Auto. A protože GTA V, tedy „pátý“ díl, který je skutečnosti sedmým hlavní dílem, nedávno oslavil své desáté výročí, vývojáři se v rámci tohoto výročí rozhodl přivést fanoušky do varu. Nový obrázek, který nedávno zveřejnila společnost Rockstar Games k oslavě tohoto milníku, rozpoutal novou vlnu dohadů a teorií ohledně blížícího se vydání GTA 6.

Podle nejnovějších náznaků bychom se možná mohli dočkat vydání šestého dílu v příštím roce. Rockstar Games však zatím oficiálně nepotvrdil žádné konkrétní informace ohledně vydání hry. Ve svém typickém stylu si tato společnost dává na čas a uchovává tajemství kolem vývoje nového titulu.

Nový obrázek, který byl zveřejněn k výročí GTA V, ukazuje známou obálku hry v novém, ostřejším provedení. Avšak pozorní fanoušci rychle postřehli dva detaily, které nyní vyvolávají vzrušení a spekulace. V pravé části obrázku se nachází elektrický stožár, který na konci připomíná římskou číslici 6. Letadlo, které bylo původně umístěno na levé straně obrázku, bylo posunuto blíže k této šestce. To vedlo mnohé fanoušky k přesvědčení, že se nejedná o náhodu, a že Rockstar tímto způsobem nenápadně naznačuje, že vydání šestého dílu je skutečně blízko.

Je však třeba brát v úvahu, že podobných „náznaků“ a konspiračních teorií je kolem GTA 6 mnoho, a není snadné říci, které z nich jsou pravdivé. Většina hráčů a fanoušků takové teorie přijímá skepticky, protože se v minulosti mnohokrát ukázalo, že mnoho z nich bylo zcela nepodložených.

Nicméně nezávisle na všech těchto spekulacích zůstává faktem, že i po deseti letech od původního vydání je GTA V jednou z nejoblíbenějších a nejhranějších her vůbec. Jakmile však šestý díl skutečně dorazí, očekává se, že překoná všechny dosavadní rekordy. To samozřejmě závisí na tom, jakým způsobem společnost Rockstar Games dodává slibovanou kvalitu a inovace, na které jsou hráči zvyklí z předchozích dílů.

Vývojáři z Rockstaru tak zatím zůstávají ohledně vydání GTA 6 tajemní, a mají k tomu dobré důvody. Chybějící informace a oficiální oznámení však neubírají na naději fanoušků, kteří stále pečlivě sledují každý krok, který by mohl přinést bližší pohled na budoucnost této ikonické hry. Buďme tedy trpěliví a čekejme na oficiální oznámení od Rockstar Games, které nám konečně odhalí, jak blízko jsme skutečně k vydání GTA 6.

Další články

Nová česká hra Scarlet Deer Inn láká na vyšívané animace. Jediný tweet přitáhl zájem milionů lidí

Nový trailer k očekávané videohře Marvel’s Spiderman 2 láká na symbiotický zážitek

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *