Hodně netradiční burgery z Filipín: Milujete-li lego, zamilujete si je!

Lenka Němcová
23. března 2018
2 minuty čtení

Jen málokterá stavebnice se těší takové popularitě jako LEGO. Originální kostičky zkrátka musíte milovat, protože tolik zábavy nenabízí žádná jiná hračka. Fanoušci LEGA neváhají utratit horentní sumy, aby zkompletovali své sbírky a někteří dokonce do LEGA investují. A pak jsou tací, kteří si ho rádi dají k obědu.

Ale teď vážně. Zřejmě byste nechtěli mít ústa plné pevných kostiček. Nicméně na Filipínách si můžete zaskočit do fast-foodu, kde vám naservírují legové burgery. Za projektem stojí nadšenec Jergs Correa a jeho dílo se setkalo s velmi pozitivní odezvou.

Abychom si to ujasnili, burgery samozřejmě nejsou z LEGA. Autor jim říká „brick burgery“ (česky burgery z kostiček) a očividně se kostkami inspiroval. Respektive používá housky tvarované jako LEGO. Nechybí jim ikonické „cuplíčky“ a vypadají skvěle.

Nabídka brick burgerů je bohatá a na své si přijdou milovníci všech možných chutí. K mání je celkem 10 různých variant. Ovšem pozor, nastylované housky nejsou zdaleka jediným unikátem, který Correa zákazníkům servíruje. Celá restaurace je laděná do LEGO stylu, takže nechybí stavebnice (s těmi si mohou zákazníci i pohrát) a zařízení v podobě kostek z LEGA. My tleskáme, protože takový fast food se jen tak nevidí. Až budete mít cestu na Filipíny, určitě se zastavte.


[hana-code-insert name=’article‘ /]


[hana-code-insert name=’dole‘ /]
 

Foto: https://metro.co.uk/2017/02/08/a-restaurant-in-the-philippines-is-serving-up-lego-brick-burgers-6435207/

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Jídlo a pochoutky,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Jaké přínosy pro zdraví má heřmánek pravý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky