Hýčkejte své auto efektivně v automyčce

Adam Valový
25. dubna 2019
2 minuty čtení

Dávno už neplatí, že si stačí umýt své auto na dvoře před domem. Jednak je to pro vás neskonale mnoho práce, a také nevyužijete mnohé efektivní technologie, jež dnešní doba nabízí. Které to jsou, vám představíme.

Spolehlivá automyčka v Praze

Automyčky dnes disponují řadou prostředků, s jejichž pomocí se auto nejen umyje, ale i naleští a nanese se ochranná vrstva, která prodlouží efekt této služby. Automyčka v Praze Karlín poskytuje řadu efektivních služeb, díky nimž budete mít za pár minut auto jako nové. Samozřejmostí je mytí, odstranění nečistot v podobě hmyzu či případných exkrementů od ptactva, které ničí lak. Nano šampon ochrání karoserii auta lépe než klasické pěny na čistění, které byste jinak použili doma. Spolehliví pracovníci dokonale udělají práci, jež je na celém procesu mytí auta asi ta nejnepříjemnější – čištění disků. Zejména ty přední dostávají zabrat špínou od brzdových destiček. Rovněž pneumatiky dostanou ochranný impregnační film, který je pomůže udržet v lepší kondici. Nadstandardní služby zahrnují i odmaštění laku či dekontaminace povrchu karoserie, to vše rovněž prodlouží efekt procedury. Následné navoskování a vyleštění oken vašemu vozidlu ubere náročná léta, která strávilo na silnici.

Automyčka se postará i o interiér

Neopomenutelným servisem je i postarání se o vnitřní zázemí vozidla. Jistě to znáte také – zašlá špína na koberečcích, drobky po jídle ve všech zákoutích, nánosy špíny od dětí či psů. Opravdu se vám chce gruntovat takový „humus“? Automyčka Praha 8 Karlín se postará o kompletní vypucování interiéru vozidla, jenž se ocitne v novém hávu. Až usednete do svého auta, pohladí vás vůně čistoty a jízdu si budete více užívat. Jednou za čas proto nechte své auto hýčkat profesionály z automyčky, kteří vám zajistí komplexní očistu vašeho parťáka na čtyřech kolech, s nímž trávíte spoustu času.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky