Bytový design

Objevte kouzlo sušených květin

Čerstvé květiny, které provoní celý byt, jsou bezpochyby nádherným doplňkem, ale nevydrží dlouho. Vizuální krásu vám ovšem poskytnou i květy sušené, které mohou vypadat jako živé.

Sušené květiny – velkoobchod

Nemáme na mysli uschlé květy, které vám zvadnou ve váze. Dnes existuje řada produktů, jež představují dokonalý prvek do každého interiéru. Dokonce existuje i sušené květiny – velkoobchod, v němž si můžete pořídit neskutečné množství komponentů, z nichž vytvoříte krásnou vazbu kytice. V nabídce najdete sušiny z exotických dálek, jako jsou Indie, Čína, Afrika či Austrálie, nabízí se i komponenty běžné v našich končinách. Široké spektrum zahrnuje klasické barevné květy (například rozety), lisované listí, rostliny s tzv. kokony a další prvky, s nimiž si vytvoříte nádhernou kytici, která vám vydrží podstatně déle než květy čerstvé. Celou vazbu můžete dozdobit šiškami, slaměnými kruhy či různými dekoracemi. Vaší fantazii se meze nekladou.

Sušená květina rozzáří váš domov

Sušená květina vám přináší hned několik výhod. Jednak ušetříte peníze, protože nebudete utrácet každý týden za zvadlý doplněk do vašeho domova. Usušená obdoba květin a rostlin je decentnější, nehýří tolika barvami, proto snadněji zapadne do jakéhokoli interiéru. Květiny můžete naaranžovat do různých zákoutí – do klasické vázy, nebo je lze efektně umístit na zeď. A co takhle zaexperimentovat s doplňky? K váze se sušenou květinou přidejte mísu, kde bude aranž ovoce, rovněž sušeného. Milujete-li styl art deco, sušené květiny jej vystihnou dokonale. Tyto doplňky jsou rovněž velmi dobře ošetřené, takže se nemusíte obávat, že by se do nich dali například brouci. Jedná se skutečně o velmi trvalý a vkusný doplněk do vašeho domova. O to větší radost z něj budete mít, když si jej vytvoříte sami.

Další články

I okna s tím nejkrásnějším výhledem potřebují záclony

4 tipy, jak jednoduše, ale přesto stylově vylepšit bydlení

Věděli jste, že i přikrývky ovlivňují spánek?

Proti gustu… Líbí se vám nábytek ve stylu kostlivce?

Buďte kreativní a vyrobte si krásné papírové lampy na motivy zvířat

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *