Jak na akné? Zkuste odbornou péči

Adam Valový
23. června 2019
2 minuty čtení

Aknózní pleť rozhodně netrápí pouze dospívající. Mnozí dospělí by vám o pupíncích a bolácích mohli vyprávět. Není to nic příjemného, ženy pak obvykle trápí především vzhledová stránka. Tvář plná boláků hezky nevypadá a zamaskovat se často ani moc nedá. To ostatně nedoporučují ani odborníci. Lepší je prostě odstranit příčinu.

V lékárnách i drogeriích je k dispozici spousta produktů na ošetření akné. Které z nich ale reálně fungují? Někomu prostě nepomáhají a situaci nezlepšují ani přípravky, jež předepisují na kožním. Jste-li i vy v takové situaci, možná by bylo vhodné zkusit zajít na kosmetiku. Kde jinde by si měli s vaší pletí lépe poradit?

Pleť je třeba chápat jako celek

Zkušená kosmetička si nejen poradí s akné, ale rozzáří vaši pleť celkově. Vypne pokožku, sjednotí pleť a vyhladí vrásky. Nadopuje vaši pokožku vitaminy, minerálními látkami i vodou, pomocí peelingu ji vyčistí hloubkově. Nabízí také mikromasáž očí, která pomůže minimalizovat první známky stárnutí pleti.

Jak kosmetičky bojují proti akné?

Základem je důkladné vyčištění. Po něm je možné aplikovat vhodné kosmetické přípravky. V kosmetickém salonu nečekejte takové přípravky, které znáte z běžných drogerií. Často mají vlastní značky, jež doopravdy fungují. Samozřejmě nemůžete čekat, že vám jedno ošetření od profesionálky úplně změní pleť. Aby byl efekt trvalý, je potřeba ošetření několikrát opakovat. Každé stojí několik stovek korun, ale spočítejte si, kolik jste už doposud vyhodili za všechny ty přípravky.

Kam na kosmetiku?

Ošetření akné vám nabídne každý dobrý kosmetický salon. Pokud o žádném nevíte, zkuste Studio Lavande. Tato kosmetika v Praze 3 má nejlepší reference, zkušená kosmetička Lucie Štulíková na své klientky používá přípravky české dermokosmetické značky SynCare. Přijďte je vyzkoušet i vy a konečně se zbavit akné.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky