Zdraví

Jak na akné? Zkuste odbornou péči

Aknózní pleť rozhodně netrápí pouze dospívající. Mnozí dospělí by vám o pupíncích a bolácích mohli vyprávět. Není to nic příjemného, ženy pak obvykle trápí především vzhledová stránka. Tvář plná boláků hezky nevypadá a zamaskovat se často ani moc nedá. To ostatně nedoporučují ani odborníci. Lepší je prostě odstranit příčinu.

V lékárnách i drogeriích je k dispozici spousta produktů na ošetření akné. Které z nich ale reálně fungují? Někomu prostě nepomáhají a situaci nezlepšují ani přípravky, jež předepisují na kožním. Jste-li i vy v takové situaci, možná by bylo vhodné zkusit zajít na kosmetiku. Kde jinde by si měli s vaší pletí lépe poradit?

Pleť je třeba chápat jako celek

Zkušená kosmetička si nejen poradí s akné, ale rozzáří vaši pleť celkově. Vypne pokožku, sjednotí pleť a vyhladí vrásky. Nadopuje vaši pokožku vitaminy, minerálními látkami i vodou, pomocí peelingu ji vyčistí hloubkově. Nabízí také mikromasáž očí, která pomůže minimalizovat první známky stárnutí pleti.

Jak kosmetičky bojují proti akné?

Základem je důkladné vyčištění. Po něm je možné aplikovat vhodné kosmetické přípravky. V kosmetickém salonu nečekejte takové přípravky, které znáte z běžných drogerií. Často mají vlastní značky, jež doopravdy fungují. Samozřejmě nemůžete čekat, že vám jedno ošetření od profesionálky úplně změní pleť. Aby byl efekt trvalý, je potřeba ošetření několikrát opakovat. Každé stojí několik stovek korun, ale spočítejte si, kolik jste už doposud vyhodili za všechny ty přípravky.

Kam na kosmetiku?

Ošetření akné vám nabídne každý dobrý kosmetický salon. Pokud o žádném nevíte, zkuste Studio Lavande. Tato kosmetika v Praze 3 má nejlepší reference, zkušená kosmetička Lucie Štulíková na své klientky používá přípravky české dermokosmetické značky SynCare. Přijďte je vyzkoušet i vy a konečně se zbavit akné.

Další články

4 jednoduché relaxační metody, jak zvládat každodenní stres

5 skvělých superpotravin, které byste měli zařadit do jídelníčku

Čím podpořit metabolismus a ještě si pochutnat?

Jak si v létě udržet krásné vlasy a nehty? Pomohou vitamíny i správná kosmetika

Přírodní způsoby čištění zubů jsou jednodušší, než byste čekali

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *