Jak se zbavit tuku na břiše, stehnech a zadečku?

Adam Valový
22. prosince 2014
3 minuty čtení

Vánoční svátky jsou takříkajíc za dveřmi a jen málokdo si odepře všechno to cukroví a další dobroty, po kterými se prohýbá stůl. Po prvotním uspokojení chuťových buněk vak následuje kruté vystřízlivění. Přibrat během Vánoc tři nebo pět kilo není tak složité. A pokud jste s přebytečnou tukovou tkání zápasili ještě před tím, budete mít co dělat, abyste se opět dostala do formy. Ale abychom vás jen nestrašili, připravili jsme pro vás několik zaručených tipů na zdravé hubnutí. Zaměřili jsme se na kritické partie – břicho, stehna a zadek.

Jak shodit „pneumatiku“, která vám lemuje bříško?

V prvé řadě změňte svůj jídelníček. Zařaďte do něj pestrou a rozmanitou stravu bohatou na bílkoviny a jezte pětkrát denně (3 hlavní jídla a 2 svačiny). Dejte si pozor na to, aby svačinka neměla více než 100 kalorií. A samozřejmě se začněte více hýbat – vůbec nejrychlejším způsobem, jak se zbavit nehezkého tuku v okolí břicha, je pravidelné cvičení. Pokud vás nebaví posilovna, věnujte se například rychlé chůzi, běhu nebo plavání.

Tip: Přečtěte si další praktické tipy, jak shodit tuk na břiše!

A co stehna a zadeček?

Zatímco trochu přebytečného tuku na břiše většinu žen nerozhodí, silnější stehna a zadek berou jako zhmotnění té nejhorší noční můry. Ale jak tyto partie zpevnit a samozřejmě zmenšit jejich obvod? Možná se budete divit, ale velmi důležité je pozitivní myšlení. Uvědomte si, že jste krásná a až se vám podaří zhubnout ve stehnech a zadečku, budete ještě krásnější. Poté si vytvořte plán aktivit, do kterého si budete zaznamenávat veškeré spořádané kalorie, ale také cvičení a posilování – intenzivní silový trénink a anaerobní cvičení. Plán aktivit umožňuje jednoduchou sebekontrolu, která je v souvislosti s hubnutím velmi důležitá.

Tip: Přečtěte si další informace o tom, jak zhubnout stehna a zadek!

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky