Kapitán udělal neuvěřitelné snímky před svou lodí. LIKE A BOSS!

Adam Valový
16. června 2018
2 minuty čtení

Seznamte se s Queen Mary 2 a zapomeňte na všechny osobní lodě, které jste kdy viděli. Tahle je totiž největší ze všech! Respektive svého času byla, nyní je v pořadí pátá, ale ani to jí neubírá na kráse. Všechny čtyři větší lodě navíc nepatří do kategorie zaoceánských osobních lodí, protože se jedná o lodě zábavní.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Queen Mary 2 pojme 2620 cestujících a 1253 členů posádky. Její výroba stála 460 milionů britských liber, takže vás nepřekvapí, že překypuje luxusem. Pasažéři si mohou užívat v některém z pěti bazénů, zajít si do obrovské knihovny, ale také využít běžeckou trať či vinný sklípek s 343 druhy vína. A jen tak mimochodem, rezervace v nejdražší kabině vás za týden vyjde na 1,6 milionu korun.

O zaoceánské lodi Queen Mary 2 bychom toho mohli napsat hodně, ale raději vám zprostředkujeme fotografie, které si nechal pořídit její kapitán Kevin Oprey k 10. výročí. Nafotit ho před přídí byl nápad zkušeného fotografa Jamese Morgana. Focení proběhlo při kotvení na Bali a hned vedle byly v pohotovosti dva záchranné čluny. Vedle malého kapitána je obrovská loď ještě impozantnější… Troufli byste si s ní přes oceán, nebo máte strach, aby neskončila jako Titanic?

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Volný čas,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky