Volný čas

Kapitán udělal neuvěřitelné snímky před svou lodí. LIKE A BOSS!

Seznamte se s Queen Mary 2 a zapomeňte na všechny osobní lodě, které jste kdy viděli. Tahle je totiž největší ze všech! Respektive svého času byla, nyní je v pořadí pátá, ale ani to jí neubírá na kráse. Všechny čtyři větší lodě navíc nepatří do kategorie zaoceánských osobních lodí, protože se jedná o lodě zábavní.

Queen Mary 2 pojme 2620 cestujících a 1253 členů posádky. Její výroba stála 460 milionů britských liber, takže vás nepřekvapí, že překypuje luxusem. Pasažéři si mohou užívat v některém z pěti bazénů, zajít si do obrovské knihovny, ale také využít běžeckou trať či vinný sklípek s 343 druhy vína. A jen tak mimochodem, rezervace v nejdražší kabině vás za týden vyjde na 1,6 milionu korun.

O zaoceánské lodi Queen Mary 2 bychom toho mohli napsat hodně, ale raději vám zprostředkujeme fotografie, které si nechal pořídit její kapitán Kevin Oprey k 10. výročí. Nafotit ho před přídí byl nápad zkušeného fotografa Jamese Morgana. Focení proběhlo při kotvení na Bali a hned vedle byly v pohotovosti dva záchranné čluny. Vedle malého kapitána je obrovská loď ještě impozantnější… Troufli byste si s ní přes oceán, nebo máte strach, aby neskončila jako Titanic?

Další články

Vyberte si to správné vybavení na freeride lyžování

Připravte se na letní grilování

Zamyšlení nad knihou

Jak vybrat florbalový dres? Poradíme vám

Vyberte si brusle s radou od profesionálů

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.