Volný čas

Super věcička k moři na na přehradu: Plovoucí dok s houpací sítí

Léto se blíží mílovými kroky a většina z nás se již nemůže dočkat na nekonečnou relaxaci u vody a ve vodě. Pokud jste příznivci opalování a rádi byste si chytání bronzu letos užili tak trochu jinak než v minulých letech, máme pro vás perfektní tip. Co byste řekli na plovoucí dok s houpací sítí?

Ale co přesně si představit pod pojmem plovoucí dok? Jedná se o nafukovací plošinu, kterou dle potřeby velmi rychle nafouknete či naopak vyfouknete. Plošina je dostatečně velká pro čtyři osoby, z nichž jedna může odpočívat v integrované houpací síti, kde jí bude odspodu chladit voda. Nevíme, jak vám, ale my jsme se do vychytávky zamilovali na první pohled a dokážeme si představit, že na ní strávíme celé léto.

Představte si tu pohodu, kdy alespoň na chvíli zapomenete na starosti všedních dní a necháte své tělo vstřebávat sluneční paprsky na vyhřáté plošině. Jen vy, vaši nejbližší přátelé a vychlazené drinky – dali byste si říct? Pak si připravte 1.599 USD (cca 35 tis. Kč), protože právě tolik vás bude „Floating Dock With a Hammock“ stát. Najdete ho frontgate.com.

Další články

Chci si koupit venkovní vířivku. Na co si mám dát pozor?

Co dělat v babím létě? Zorganizujte si piknik s rodinou nebo přáteli

Zažijte nejnovější pokroky ve světě silniční cyklistiky

Zahradní domky se chlubí mnoha benefity

4 nejbezpečnější vodní sporty ideální pro začátečníky

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *