Super věcička k moři na na přehradu: Plovoucí dok s houpací sítí

Adam Valový
9. června 2018
2 minuty čtení

Léto se blíží mílovými kroky a většina z nás se již nemůže dočkat na nekonečnou relaxaci u vody a ve vodě. Pokud jste příznivci opalování a rádi byste si chytání bronzu letos užili tak trochu jinak než v minulých letech, máme pro vás perfektní tip. Co byste řekli na plovoucí dok s houpací sítí?

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Ale co přesně si představit pod pojmem plovoucí dok? Jedná se o nafukovací plošinu, kterou dle potřeby velmi rychle nafouknete či naopak vyfouknete. Plošina je dostatečně velká pro čtyři osoby, z nichž jedna může odpočívat v integrované houpací síti, kde jí bude odspodu chladit voda. Nevíme, jak vám, ale my jsme se do vychytávky zamilovali na první pohled a dokážeme si představit, že na ní strávíme celé léto.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Představte si tu pohodu, kdy alespoň na chvíli zapomenete na starosti všedních dní a necháte své tělo vstřebávat sluneční paprsky na vyhřáté plošině. Jen vy, vaši nejbližší přátelé a vychlazené drinky – dali byste si říct? Pak si připravte 1.599 USD (cca 35 tis. Kč), protože právě tolik vás bude „Floating Dock With a Hammock“ stát. Najdete ho frontgate.com.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Volný čas,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky