Seriály

Krvelačná monstra se vrací: Druhá řada Sladký domove! bude stát za to

Po triumfu první řady, která se stala prvním jihokorejským seriálem v Top 10 na Netflixu, se oblíbený postapo seriál „Sladký domove!“ chystá na návrat. Druhá řada se ponese v duchu nových výzev a hordy brutálních monster. Fanoušky by měl dostatečně namlsat atmosférický trailer, který se dostal na světlo světa v rámci týdenní online přehlídky Geeked Week.

První řada měla premiéru v roce 2020 před nečekaným boomem Hry na oliheň. Přivedla nicnetušící diváky do světa, kde krvelačná monstra ovládla každodenní život. Příběh sledoval zoufalého teenagera Hyun-soo a jeho sousedy, kteří se společně snažili v tomto nehostinném prostředí přežít. Adaptace populárního komiksu nabídla nejen akci a napětí, ale i psychologický rozměr – zkoumání lidských reakcí na extrémní tlak a otázku důvěry v době největšího stresu.

Druhá řada však slibuje ještě intenzivnější zážitek. S deseti novými epizodami, které budou diváky držet v očekávání se seriál vrací ke kořenům a opět se zaměří na to, jak lidé reagují v extrémních situacích. Monstra, která se stala symbolem první řady, budou ještě ikoničtější a tajemnější.

Seriál „Sladký domove!“ vznikl ještě před globálním fenoménem Hry na oliheň, ale i tak si tento drsný jihokorejský projekt získal srdce diváků po celém světě. Stal se průkopníkem žánru a dokázal prolomit kulturní bariéry, což mu vyneslo čestné umístění v americkém Top 10 na Netflixu.

Premiéra druhé řady byla stanovena na 1. prosince. Fanoušci se mohou těšit na nekompromisní směsici akce, napětí a emotivních momentů. Pro ty, kteří nesnáší nejistotu a čekání, máme radostnou zprávu. Potvrzena byla i třetí řada. Netflix se Sladkým domovem! vstupuje do postapo světa a servíruje divákům zážitek, který lze chápat jako umocněnou variaci na The Last of Us. Takže se připravte na návrat do tohoto temného a nehostinného prostředí, kde přežití znamená boj s monstry, ale i s vlastními démony.

Další články

Fallout se blíží. Co o seriálu od Amazon Prime víme?

Méďa se dočká seriálu. Oblíbený sprostý plyšák se vrací zpátky!

Živí mrtví: Nová minisérie o Rickovi a Michonne dostala oficiální datum premiéry

Yellowjackets: Mysteriózní thriller plný napětí i kanibalismu

Seriál Wednesday: Druhá řada a vše, co o ní doposud víme

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *